کارگاه بازیافت پلاستیک در محاصره آتش

کارگاه بازیافت پلاستیک در محاصره آتش

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ارومیه گفت: آتش سوزی در کارگاه بازیافت مواد پلاستیکی، آتش نشانان ۳ ایستگاه آتش نشانی را به روستای سعید لو کشاند.

به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ ابراهیم شاد قوشچی اظهار کرد: ساعت ۷:۱۰ دقیقه صبح روز گذشته ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی ارومیه در پی آتش سوزی در یک کارگاه بازیافت مواد پلاستیکی واقع در جاده شهید کلانتری روستای سعیدلو آتش نشانان ارومیه به همراه دو دستگاه خودروی تانکر حامل آب روانه محل حادثه شدند.

وی  اعلام کرد: دود غلیظی فضای محل حادثه را فرا گرفته بود که از دور قابل مشاهده بود و با نزدیک شدن به محل مشاهده گردید که یک کارگاه بازیافت مواد پلاستیکی به وسعت ۲۰۰۰ متر مربع با دیوار کشی در حال آتش سوزی می باشد و شعله های آتش و دود به آسمان زبانه می کشید.

شاد قوشچی  افزود: با توجه به حجم بالای آتش سوزی قسمتی از سقف کارگاه تخریب شده بود که آتش نشانان بلافاصله پس از رسیدن به محل حادثه و ایمن سازی محل و تجهیز خود به دستگاه تنفسی و با رعایت اصول اولیه و ایمنی اقدام به قطع برق کارگاه کردند و با استفاده از چندین رشته لوله آبدهی شروع به شعله زنی و مهار شعله های آتش را از سه جهت آغاز کردند.

خاطر نشان کرد: آتش نشانان با جدا سازی مواد پلاستیکی انبار شده و اطفاء حریق توانستند پس از گذشت ۳ ساعت عملیات سخت و طاقت فرسا، آتش این کارگاه را فرو نشانده و پس از اطمینان از عدم شعله وری مجدد به عملیات خود خاتمه دادند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری ارومیه

  منبع خبر

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه

  شهرداری ارومیه یک شهرداری در شهر ارومیه می باشد

   نظرات