اعمال سهمیه پیک هفتگی برای برق تبریز

به گزارش پایگاه خبری توانیر به نقل از روابط عمومی توزیع تبریز، عادل کاظمی مدیرعامل این شرکت، با اشاره به وضعیت پیک پیش رو، اظهار داشت: با توجه به اینکه امسال سهمیه پیک هفتگی مشخص شده است، امید می رود در صورتی که میزان مشارکت مشترکین در طرح های پاسخگویی بار به صورت عملی به حدود ۹۰ مگاوات برسد، عبور از پیک بار کم عارضه ای خواهیم داشت.

وی برنامه های سال جاری شرکت توزیع نیروی برق تبریز برای عبور از پیک سال ۹۸ راچنین  تشریح کرد: امسال وزارت نیرو طرح ویژه ای به نام ۰۹۸ را به کلیه شرکت های برق منطقه ای و توزیع ابلاغ کرده است که به مفهوم خاموشی صفر در سال ۹۸ است که طی آن هر یک از شرکت های برق موظف به انجام طرح های مدیریت مصرف ابلاغی و تهیه شده توسط شرکت های برق هستند.

وی ادامه داد: شرکت توزیع نیروی برق تبریز هم مکلف به کاهش ۱۱۰.۱ مگاوات از پیک بار خود در قالب طرح های مختلف از جمله همکاری ۲۴ ساعته، TOU(زمان استفاده)، تغییر ساعات کاری ادارات، ذخیره عملیاتی، استفاده از فناوری های نوین و ... شده است و این برنامه ها با جدیت دنبال می شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با اشاره به راه های برون رفت برای پرهیز از اعمال خاموشی بیان کرد: با مطالعاتی که از روی سابقه پیک بار سال گذشته و در نظر گرفتن متوسط رشد بار برای سال جاری انجام شده، در صورت جلب مشارکت به همان میزان که برای شرکت توزیع نیروی برق تبریز سهمیه بندی شده است، امیدواریم تابستان بدون خاموشی داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: البته توفیق در این زمینه به همکاری مستقیم مشترکان در تمامی بخش ها وابسته است و انتظار می رود همشهریان عزیز با مشارکت حداکثری در رعایت الگوی مصرف ما را در این راه همراهی کنند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر

  شرکت سهامی مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران - توانیر یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات