تاخیر شورای شهر در ارائه گزارش تحقیق و تفحص از سازمان نوسازی

تاخیر شورای شهر در ارائه گزارش تحقیق و تفحص از سازمان نوسازی

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تهران اعلام کرد: دو هفته دیگر گزارش تحقیق و تفحص از سازمان نوسازی در صحن شورا ارائه می شود.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حمزه شکیب در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت طرح تحقیق و تفحص از سازمان نوسازی شهر تهران گفت: شهرداری هنوز آمادگی برای حسابرسی ندارد. البته حسابرسی آغاز شده اما آمادگی اینکه این گزارش طی این دو هفته جمع شود وجود نداشت.

دو هفته مهلت قانونی برای ارائه گزارش تحقیق و تفحص از سازمان نوسازی که در صحن علنی شورا به تصویب رسیده بود به اتمام رسید و در جلسه روز گذشته شورا حرفی از روند اجرایی این مصوبه به میان نیامد.

به گفته وی، شورا در کوتاهترین زمان گزارش تحقیق و تفحص را آماده و حداقل تا ۱۵ روز دیگر آن را ارائه می کند.

۱۸ اردیبهشت ماه؛ سخنگوی شورای شهر تهران از تصویب طرح دو فوریتی تحقیق و تفحص از سازمان نوسازی شهرداری تهران در سالهای ۸۴ تا ۸۹ پس از چند هفته بررسی متوالی عملکرد این سازمان خبر داده و گفته بود: قرار شد پس از ۲ هفته بررسی ۳ کمیسیون اصلی شورای شهر تهران نتایج این تحقیق و تفحص در صحن علنی شورای شهر تهران ارائه شود و پس از آن در مورد دستور مسکوت مانده واگذاری وظایف سازمان نوسازی به واحدهای دیگر تابعه شهرداری تهران تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

در زمان تصویب بودجه سال ۹۰ شهرداری، شورا تنها بودجه جاری این سازمان را تا پایان اردیبهشت ماه تصویب کرده بود.

 

 

    نظرات