در سال گذشته ۷۲۷ شی جا مانده در تاکسی به سازمان تاکسیرانی تحویل داده شد

در سال گذشته ۷۲۷ شی جا مانده در تاکسی به سازمان تاکسیرانی تحویل داده شد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: این اقلام شامل کیف پول، وجه نقد، عینک، عابربانک، کارت ملی، دفترچه بیمه، چتر، لباس، گوشی تلفن همراه، ساعت و ده ها مورد وسایل دیگر است.

وی خاطرنشان کرد: اشیاء تحویل شده به تاکسیرانی، به مدت یک سال شرعی در انبار واحد اشیاء گمشده نگهداری شده و در صورت تماس یا مراجعه صاحبان اقلام، به آن ها تحویل داده می شود.

عرشیان ادامه داد: چنانچه صاحبان این وسایل پس از گذشت یک سال شرعی به سازمان مراجعه نکنند و نشانه ای هم در اشیاء موجود نباشد تا از طریق آن به صاحبش دسترسی پیدا شود، طبق فتوای مراجع عظام، اقلام موجود پس از تنظیم صورت جلسه به کمیته امداد امام خمینی (ره) تحویل می شود تا مطابق صلاحدید، در اختیار نیازمندان قرار گیرد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تصریح کرد: از میان این اقلام، ۳۶۸ مورد به صاحبان آن ها داده شد و ۲۴ فقره کارت شناسایی شامل عابربانک، کارت ملی و شناسنامه تحویل اداره پست و اداره ثبت احوال شد تا برای صاحبان آن ها ارسال شود.

این مسئول ادامه داد: موارد باقی مانده نیز که پس از گذشت یک سال شرعی، صاحبان آن ها به سازمان تاکسیرانی مراجعه نکرده اند و هیچ گونه نشانه ای نیز برای شناسایی صاحبان آن ها وجود ندارد، به کمیته امداد امام خمینی (ره) تحویل می شود تا در اختیار نیازمندان و افراد تحت پوشش این نهاد قرار گیرد.

عرشیان افزود: شهروندانی که اشیاء خود را داخل تاکسی ها جا می گذارند می توانند در ساعت اداری با واحد اشیاء گمشده سازمان تاکسیرانی به شماره ۳۳۸۴۸ تماس حاصل کنند و مشخصات وسایل جا مانده و شماره تماس خود را به مسئول واحد اشیاء گمشده اعلام کرده تا در صورت پیدا شدن اشیاء، در سریع ترین زمان ممکن به آنان بازگردانده شود.

پایان پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات