دستگاه هوابرش، عامل آتش سوزی سینما بهمن شیراز بود

دستگاه هوابرش، عامل آتش سوزی سینما بهمن شیراز بود

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: براساس نتیجه نهایی تحقیقات این سازمان، آتش سوزی در سینما بهمن به دلیل استفاده از دستگاه هوابرش رخ داده اما عمدی یا غیرعمدی بودن آن از سوی دستگاه قضا و کاراگاهان پلیس در دست بررسی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، محمد هادی قانع در گفت و گو با خبرنگار ایرنا عنوان کرد: نتایج بررسی های این سازمان حکایت از این دارد که وجود مواد مشتعل کننده مانند نفت و بنزین در محل آتش سوزی سینما بهمن شیراز محرز نشده است.
وی ادامه داد: با توجه به بررسی های کارشناسان سازمان آتش نشانی شیراز، آتش سوزی سینما بهمن از بالکن این مکان آغاز شد.
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اضافه کرد: مساله دیگری که در پی بررسی ها محرز شده این است که آتش سوزی در این محل به سبب استفاده از مشعل دستگاه هوابرش صورت گرفته است.
قانع با بیان اینکه تحقیقات، شواهد میدانی و کارشناسی ها نشان از شروع آتش سوزی در این محل به دلیل استفاده از دستگاه برشکاری و مشعل هوابرش دارد، گفت: اما هنوز اینکه علت آتش سوزی سینما بهمن عمدی یا غیر عمدی بوده، مشخص نشده است.
رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز افزود: نتایج تحقیقات این سازمان در اختیار قوه قضاییه قرار گرفته است و عمد و یا غیر عمد بودن علت آتش سوزی سینما بهمن توسط پلیس و دستگاه قضایی پیگیری خواهد شد.
قانع اظهار داشت: بررسی های سازمان آتش نشانی شیراز به اتمام رسیده و بعد از این مرحله، موضوع از سوی کارگاهان پلیس پیگری خواهد شد و هم اینک پلیس آگاهی شیراز و قوه قضاییه برای بررسی بیشتر به این مساله ورود پیدا کرده و پرونده ویژه ای در این زمینه تشکیل شده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری شیراز

    منبع خبر

    شهرداری شیراز

    شهرداری شیراز یک شهرداری در شهر شیراز می باشد

      نظرات