بازدید شهردار زرند از پروژه های فعال شهرداری

بازدید شهردار زرند از پروژه های فعال شهرداری

منتخب شورای شهر زرند بهمراه مهندس نوذری معاون فنی و شهرسازی و مهندس محمود زاده مسئول دفتر فنی شهرداری از پروژه های فعال و در دست اقدام شهرداری بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس محمد رضا مهدلو ضمن بازدید از روند آماده سازی بلوار شورا گفت: ضرورت اجرای این پروژه کاهش ترافیک و توزیع ترافیک روان در سطح معابر و همچنین تامین دسترسی و تسهیل در تردد شهروندان شهرکهای شرقی شهر زرند می باشد.

شهردار زرند با اعلام اینکه جهش های عمرانی خوبی در سطح شهر در حال رخ دادن می باشد گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته از سوی مدیران شهرداری تلاش خواهیم کرد با بکارگیری ظرفیت های شهرداری زرند و شروع کردن طرح های بلند مدت در آینده شاهد تحولات بیشتری در عمران و آبادانی شهر باشیم .

منتخب شورای شهر زرندتخصصی شدن فعالیت های عمرانی این شهرداری نسبت به سنوات گذشته را یکی از مهم ترین عوامل رضایتمندی شهروندان عنوان کرد و گفت: عمده پروژه‌هایی که امروز در سطح شهر زرند در حال انجام می باشد در راستای روان سازی ترافیک شهری می باشد و امیدواریم با اجرای این طرح ها بتوانیم نقش مهمی در کاهش حوادث جاده ای داشته باشیم .

مهندس مهدلو افزود:با پایان یافتن عملیات جدول گذاری بخشی از بلوار ورودی شهر (زرند-رفسنجان)شهرداری مصمم است بلوار شورا را که محل عبور کامیون و ماشین آلات سنگین می باشد را با همکاری اداره راه وحمل و نقل جاده ای آماده سازی و زیر بار ترافیک ببرد .

وی اظهار امیدواری کرد این طرح با مساعدت مدیران ارشد شهرستان در کمترین زمان ممکن به بهره برداری برسد .

شایان ذکر است بازدید از روند جدول گذاری ،ساخت بوستانهای جدید و... از دیگر برنامه های شهردار زرند بود .

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات