مخزن هوایی ۱۰۰ مترمکعبی فلزی هوایی روستای یلمه خندان شهرستان آق قلا افتتاح شد

مخزن هوایی ۱۰۰ مترمکعبی فلزی هوایی روستای یلمه خندان شهرستان آق قلا افتتاح شد

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA آئین افتتاحیه مخزن ذخیره ۱۰۰مترمکعبی هوایی یلمه خندان شهرستان آق قلا با حضور نماینده مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و سایر مسئولان استانی و شهرستانی ظهر امروز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان این مراسم ظهر امروز در روستای یلمه خندان شهرستان آق قلا به بهره برداری رسید.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان ضمن اظهار خرسندی از افتتاح مخزن فلزی هوایی ۱۰۰ مترمکعبی روستای یلمه خندان، گفت: با بهره برداری از این پروژه آبرسانی، ۱۴۰۰ نفر از نعمت آب شرب پایدار سالم و بهداشتی بهره مند شدند.

بهزاد هرمزی در آئین افتتاحیه مخزن ذخیره ۱۰۰مترمکعبی هوایی یلمه خندان، افزود: خیلی خوشحالم که به عنوان اولین دستگاه اجرایی در منطقه سیل زده استان، پروژه آبراسانی را به بهره برداری می رسانیم.

وی احداث مخزن ذخیره را یکی از نیازهای این منطقه برشمرد و اضافه کرد: از گذشته یک مخزن ذخیره در این منطقه قرار داشت که فرسوده و دارای گنجایش بسیار محدود با هدر رفت بالای آب بود به همین خاطر بهره برداری از این پروژه آن هم در کوتاه ترین زمان ممکن در دستور کار قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان تعداد خانوار بهره مند از این مخزن ۱۰۰ مترمکعبی را ۳۵۰ خانوارعنوان کرد و گفت: برای این پروژه آبرسانی بالغ بر ۵/۴ میلیارد ریال هزینه صرف شده است.

گفتنی است نماینده مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی حین افتتاح مخزن ذخیره ۱۰۰مترمکعبی فلزی و هوایی یلمه خندان تلاش پرسنل شرکت آبفار استان را در حوزه آبرسانی روستایی ستودنی دانست و از زحمات این مجموعه قدردانی نمود.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان یک شرکت می باشد

   نظرات