دکتر نیکویی عضو شورای سازمان ساماندهی مشاغل شهری شد

دکتر نیکویی عضو  شورای سازمان ساماندهی مشاغل شهری شد

طی حکمی از سوی شهردار کرمان دکتر مهدی نیکویی به عنوان عضو و رییس هیات مدیره سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری کرمان معرفی شد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین در متن این حکم آمده است:

برادر بزرگوار جناب آقای دکتر مهدی نیکوئی

با سلام و تحیات

نظر به اهمیت و ضرورت ساماندهی مشاغل شهری جهت پیشبرد اهداف شهرداری  کرمان در رسیدن به شهری شاداب، قابل سکونت برای حال وآینده و ایجاد محیط زندگی مناسب و دور از هر گونه آلایندگی، نیازمند هم اندیشی و همکاری با فعالان و نخبگان حوزه خدمات شهری می‌باشد تا بتوانیم بستری مناسب و پویا جهت کسب و کار و توسعه اقتصادی شهر و شهرداری، همچنین رضایت شهروندان ایجاد کنیم.

بدین منظور با توجه به تعهد، تجارب، کارایی و شناخت کافی که از جنابعالی سراغ دارم و به استناد ماده پنج فصل سوم اساسنامه سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی به موجب این حکم جنابعالی را به سمت «عضو شورا» منصوب می نمایم، از اهم وظایف، بررسی و اتخاذ تصمیم نسبت به برنامه های میان مدت و بلند مدت سازمان در چارچوب دستورالعمل ها و بخشنامه های ابلاغی، بررسی و تایید بودجه با رعایت بخشنامه مربوطه، بررسی و تایید صورت های مالی و سایر وظایف محوله در اساسنامه می باشد. امیدوارم با اتکال به خداوند و همکاری سایر اعضا در پیشبرد اهداف موفق و موید باشید.

سید مهران عالم زاده

شهردار کرمان و رییس شورای سازمان ساماندهی مشاغل شهری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

    منبع خبر

    شهرداری کرمان

    شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

      نظرات