جلسه افتتاحیه ممیزی خارجی سیستم های مدیریت یکپارچه در شرکت آب...

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه جلسه افتتاحیه ممیزی خارجی سیستم های مدیریت یکپارچه با حضور سر ممیز شرکت انطباق کیفیت آسیا ( صادر کننده گواهینامه ایزو ) ، معاونین، مدیران و اعضای تیم کارشناسی به منظور ممیزی شرکت بر اساس استاندارد ۲۰۱۵ در سالن جلسات برگزار گردید .

در ابتدا مومنه، معاون برنامه ریزی شرکت ضمن تقدیر از زحمات و تلاش‌های تیم ممیزی، تلاش و همکاری مدیران و کارشناسان خود  را در انجام فرایند ممیزی ستود ،  و بر ضرورت اهتمام به بهبود مستمر فعالیت های سازمان و تقویت آن تاکید داشت ایشان خواستار روند بهبود مستمر شرکت با همت و جدیت کارکنان در سال جاری و سال های آتی شد. مومنه گفت از فواید و مزیت های فرآیند ممیزی در حوزه خدمات و تولید، شفاف‌سازی اختیارات، افزایش سطح رضایتمندی مشتریان، افزایش سهم قابل کسب در بازار، شفاف تر شدن مزیت های رقابتی و نسبی، افزایش سودآوری، کاهش شکایات مشتریان می باشد . ایشان اضافه نمودند اعتقاد داریم که کیفیت مسیر بی پایان است و عزم راسخ برای حرکت در مسیر کیفیت در شرکت آب منطقه ای کرمانشاه وجود دارد.

در ادامه جلسه شیخی فر مدیر دفتر فناوری اطلاعات و توسعه مدیریت شرکت گزارش مبسوطی از روند اجرای ممیزی شرکت ارائه و عنوان نمودند در راستای تحقق اهداف شرکت و بهبود مستمر، ممیزی داخلی از طریق اعضا تیم کارشناسی داخلی جهت پایش و اصلاح فرایندها صورت گرفته است.  شایان ذکر است ممیزی خارجی امروز شروع و تا پایان وقت اداری به اتمام خواهد رسید.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات