دوره آموزشی روزنامه‌نگاری آب در شرکت آب منطقه ای اصفهان...

دوره آموزشی روزنامه‌نگاری آب در شرکت آب منطقه ای اصفهان...

برای اولین بار در مجموعه شرکت های آب منطقه ای کشور دوره آموزشی روزنامه‌نگاری آب در شرکت آب منطقه ای اصفهان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان ، مهندس محمد شفائی همزمان با آغاز هفته صرفه جویی آب این خبر را اعلام کرد و افزود : روزنامه نگاری آب یک دوره آموزشی ، علمی و کاربردی زیر گروه شاخه روزنامه نگاری در شرکت آب منطقه ای اصفهان است که علاقه مندان پس از ثبت نام در این دوره با شرکت در کلاسهای حضوری و موفقیت در آزمون پایان دوره ، گواهینامه روزنامه نگاری آب را از شرکت آب منطقه ای اصفهان دریافت می نمایند. مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان هدف از برگزاری این دوره را ایجاد کارگروه رسانه ای متشکل از کارشناسان متخصص آب ، اساتید حوزه جامعه شناسی و ارتباطات و هم چنین خبرنگاران خبره در حوزه ی آب برای تصمیم گیری های ضروری مرتبط با اعلام اخبار صحیح آب مستقر در شرکت آب منطقه ای اصفهان دانست و تصریح کرد : این دوره آموزشی شامل کلاس‌های توانایی کاربرد ادبیات آب در خبر، انواع گونه های روزنامه نگاری محیط زیست ، انژری و آب ،  توانایی بهره گیری از ارتباطات نوین و اصول خبر نویسی در روزنامه نگاری آنلاین و روزنامه نگاری شهروندی با تاکید بر مفاهیم و سبک های مصرف آب ، جامعه شناسی آب، افکار عمومی و نظریه های ارتباطی با تاکید بر مناقشات آب ، آشنایی با ساختار شرکت آب منطقه ای اصفهان ، توانایی عکاسی خبری ( فتو ژورنالیسم ) در روزنامه نگاری آب ، توانایی رعایت اخلاق رسانه ای در روزنامه نگاری آب و قوانین مرتبط با آب و توانایی خلاصه نویسی است . شفائی با تاکید بر این که در این دوره مفاهیم پایه مدیریت منابع آب ، کیفیت منابع آب ، قوانین مرتبط با آب ، سازه های آبی و تعادل بخشی منابع آب توسط مدیران ارشد شرکت آب منطقه ای اصفهان تدریس می شوند، خاطر نشان کرد : در بخش دروس تخصصی روزنامه نگاری از حداکثر ظرفیت اساتید ارتباطات مجموعه دانشگاه های اصفهان بهره مند خواهیم شد . مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان مدت این دوره را ۴۰ ساعت اعلام نمود و افزود : شرکت آب منطقه ای اصفهان با توجه به اهمیت آب و روند افزایش علاقمندی مهارت آموزی دوره آموزش روزنامه نگاری آب را جهت کسب اطلاعات تخصصی در زمینه آب آماده و ارائه نموده است و در پایان دوره هم به هنرجویانی که با موفقیت دوره را طی نمایند مدرک روزنامه نگاری آب توسط شرکت آب منطقه ای اصفهان اعطاء می شود. وی ثبت ‌نام این دوره را برای کلیه خبرنگاران علاقمند که از طریق خانه مطبوعات ، خبرگزاری ها ، روزنامه ها و سایر رسانه های دارای مجوز معرفی شده باشند میسردانست و افزود: بدیهی است خبرنگارانی که این دوره را با موفقیت طی کنند به دلیل افزایش آگاهی های تخصصی آب علاوه بر تهیه اخبار صحیح تر و کامل تر ، تعامل بهتر و موثرتری با شرکت آب منطقه ای اصفهان خواهند داشت. مدیر روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان در پایان گفت : ثبت نام از امروز آغاز و تا پایان تیر ماه ادامه خواهد داشت.

علاقه‌مندان به شرکت در این دوره می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر، به روابط عمومی شرکت آب منطقه ای اصفهان  واقع در بلوار آیینه خانه، پل خواجو ، شرکت آب منطقه ای اصفهان مراجعه کنند و یا با تلفن ۰۳۱۳۶۶۱۸۴۹۴ تماس حاصل فرمایند .

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات