پیام شهردار کرمان به مناسبت افتتاح تقاطع غیر همسطح شهید «الله دادی»

پیام شهردار کرمان به مناسبت افتتاح تقاطع غیر همسطح شهید «الله دادی» چهارمین پروژه‌ی بزرگ شهرداری کرمان در دوره‌ی فعلی

شهردار کرمان به مناسبت افتتاح تقاطع غیر همسطح شهید «الله دادی» چهارمین پروژه‌ی بزرگ شهرداری کرمان در دوره‌ی فعلی پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه خبری کرمان آنلاین در این پیام آمده است:

به نام خدا

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق ...

به یاری پروردگار،  با اتمام «سطح سوم» از تقاطع غیر همسطح شهید «الله دادی» چهارمین پروژه‌ی بزرگ شهرداری کرمان در دوره‌ی فعلی نیز به اتمام رسیده و گره دیگری از معابر شهر کرمان باز شد.

به انجام رساندن پروژه های بزرگ عمرانی، در دل شهر و در میانه شوارع و معابر عمومی  که در طول شبانه-روز محل عبور و مرور هزاران دستگاه خودروی گوناگون می باشند؛ نه در شهر ما، بلکه در تمام شهرهای کوچک و بزرگ دنیا، کار چندان ساده ای نیست...

رعایت الزامات فنی و تکنیکی پروژه ها از یک سو و ملاحظه زندگی روزمره ساکنین پیرامون پروژه ها از سوی دیگر، آن هم در فصول مختلف سال، مدیریت پروژهای عمران شهری را بسیار سخت تر از هر قسم دیگری از پروژه های عمرانی می سازد...

در شرایط حاضر که کشورمان تحت تحریم های ظالمانه و بی سابقه اقتصادی است؛ دشواری های انجام پروژه های عمران شهری چندین و چند برابر می گردد؛ تا آنجا که فراهم آوردن مصالح مورد نیاز اجرای پروژه های عمرانی که به ظاهر ساده ترین بخش پروژه هاست ، بسیار سخت و دشوار می گردد ...

همه اینها اما، چیزی نیست که از اذهان آگاه و منصف شهروندان کرمانی پنهان بماند ...

واقعیت آن است که اجرای همزمان چندین پروژه بزرگ عمرانی در جای جای شهر کرمان در سال‌های گذشته، آن هم  در همزمانی با شرایط بسیار نامساعد اقتصادی، دشواری های بسیاری را برای مردم کرمان به وجود آورده که با غیرت و همت مثال زدنی مهندسان، کارشناسان و کارگران شریف شهرداری کرمان و همچنین با از خود گذشتگی و تلاش خالصانه پیمانکاران و مشاوران کوچک و بزرگ این پروژه ها، الحمدلله شرایط رفته رفته رو به بهبودی است.

خداوند بزرگ را شاکرم که با برنامه ریزی های صورت گرفته در دوره فعلی، شهرداری کرمان توانسته ضمن انجام وظایف جاری خود، پروژه های بزرگ واقع در شریانهای حیاتی و اصلی شهر را  به اتمام رسانده و ان شاالله در فضای سرشار از امید و همدلی شکل گرفته، سایر پروژه ها نیز در زمان باقیمانده از دوران خدمت پنجمین دوره ی شورا به نحو شایسته به اتمام خواهند رسید ...

علاوه بر آن با برنامه ریزی دقیق و علمی که در حال شکل گیری است ، شبکه حمل و نقل عمومی شهر کرمان تکمیل و تقویت خواهد گردید و به امید خدا با کمک و همراهی همه دستگاه های دخیل و شهروندان گرامی، عبور و مرور در سطح شهر کرمان، در پایان دوره پنجم شورای شهر، در شرایطی به مراتب بهتر به دوره ششم تحویل خواهد گردید.

تلاش و کوشش ارزشمندی که روز پنجشنبه سی ام خردادماه و با بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح شهید الله دادی به بار نشسته، مرهون زحمات شبانه روزی همکاران بنده در شهرداری کرمان و در مجموعه هایی چون معاونت های حمل و نقل و امور زیربنایی، خدمات شهری و مالی و اقتصادی و برنامه ریزی، شهرداری های مناطق چهارگانه به ویژه شهرداری منطقه سه در پروژه اخیر و شهرداری های مناطق یک و دو در سه پروژه پیشین، سازمان های «مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل و شهرداری» و «عمران و بازآفرینی فضاهای شهری», «سیما، منظر و فضای سبز شهری» کادر امانی و البته پشتیبانی بخش های ستادی نظیر  دستگاه های نظارتی شهرداری است که جای تقدیر فراوان دارد.

از سوی دیگر صبوری تحسین برانگیز همشهریان گرامی، علی الخصوص ساکنین مجاور پروژه های عمرانی و حمایت، همدلی و همراهی کم نظیر استانداری کرمان، نمایندگان محترم شهرستان کرمان در مجلس شورای اسلامی، نیروهای محترم نظامی و انتظامی و همه ادارات و نهادهای مرتبط به ویژه شرکت های محترم توزیع آب و برق و گاز و شرکت مخابرات و ... مایه دلگرمی و درخور تشکر و قدردانی فراوان است.

بی شک این مجاهدت ها، مساعدتها و از خودگذشتگی ها، در راه عمران و آبادانی دیار کریمان در پیشگاه خداوند متعال ماجور و در حافظه تاریخی مردم شریف کرمان ماندگار خواهد بود.

ان شاالله...

سید مهران عالم زاده

شهردار کرمان

تیرماه نود و هشت

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

    منبع خبر

    شهرداری کرمان

    شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

      نظرات