مخزن ۳۰۰مترمکعبی زمینی بتنی روستای مهدی آباد شهرستان علی آباد کتول افتتاح شد

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان تعداد روستاهای شهرستان علی آباد کتول را ۶۶ روستا اعلام کرد و گفت: تنها ۲ روستای این شهرستان فاقد آب است.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان بهزاد هرمزی در آئین افتتاحیه پروژه مخزن بتنی زمینی ۳۰۰ مترمکعبی روستای مهدی آباد شهرستان علی آباد کتول، افزود: ۸۲ درصد روستاهای شهرستان علی آبادکتول از آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی برخوردار هستند.
وی با بیان این نکته که حفرچاه پروژه روستای مهدی آباد سال ۹۵ کلید خورد، اضافه کرد: خوشبختانه این طرح آبرسانی در سال مالی ۹۷ به بهره برداری رسید.
به گفته هرمزی، احداث مخزن ۳۰۰ مترمکعبی پایداری آب شرب سالم و بهداشتی این منطقه را تامین خواهد نمود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان هزینه بهره برداری از این پروژه را ۳۵۰۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: این پروژه با همکاری قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه نینوا گلستان انجام شد.
هرمزی اضافه کرد: با بهره برداری از این پروژه۷۳۵ خانوار با ۳۳۰۰ نفر جمعیت از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.
وی خواستار مدیریت مصرف آب آشامیدنی مشترکین شد و خاطرنشان کرد: آب شرب نزد ما به عنوان ودیعه ای است که باید به نسل های آینده  نیز انتقال داده شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان ضمن یادآوری میزان مناسب بارندگی در سال جاری، اظهارداشت: بارندگی امسال دلیلی بر نبود محدودیت منابع آبی نیست ازاین رو نیاز است تا مردم در مصرف آب در بخشهای خانگی، صنعتی و کشاورزی صرفه جویی نمایند.
گفتنی است آئین افتتاحیه مخزن بتنی زمینی ۳۰۰ مترمکعبی روستای مهدی آباد شهرستان علی آباد کتول با حضور سردار معروفی فرمانده سپاه نینوا گلستان، امام جمعه شهرستان علی آبادکتول، علی آباد کتول و سایر مسئولان شهرستانی برگزار شد.

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان یک شرکت می باشد

   نظرات