روحیه نشاط کارکنان شهرداری تبریز باید افزایش یابد

روحیه نشاط کارکنان شهرداری تبریز باید افزایش یابد

به گزارش شهریار ، شهرام دبیری در مراسم قرعه کشی نخستین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری تبریز (جام شهدای بسیج)، اظهار کرد: شهرداری تبریز بیشترین خدمات شهری را بصورت شبانه روزی به شهر و شهروندان ارائه می دهد که از این رو نیاز است تا برنامه هایی برای نشاط و آرامش روحی انها در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: اگر تبریز همواره به عنوان تمیزترین شهر کشور مطرح بوده در سایه فعالیت های کارکنان و کارگران شهرداری است.

رئیس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز در خصوص برگزاری نخستین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری تبریز، عنوان کرد: در برگزاری چنین مسابقاتی باید به تیم ها و اعضای آنها توصیه شود که مبنای اصلی بر اخلاق مداری و ایجاد دوستی و محبت باشد و برد و باخت اهمیت نداشته باشد.

وی افزود: مسئولان برگزاری باید در حین مسابقات نظارت کافی داشته باشند تا در درجه اول مسائل اخلاقی و روحیه پهلوانی رعایت و تقویت شود.

دبیری یادآور شد: بحث ورزش کارکنان شهرداری تبریز اهمیت زیادی دارد اما تاکنون در آن غفلت شده است و ما امیدواریم از این به بعد اهمیت بیشتری به آن داده شود و خروجی المپیاد نیز دوستی و محبت و همچنین افزایش نشاط بین کارکنان باشد.

گفتنی است مراسم قرعه کشی مسابقات فوتسال و والیبال نخستین المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری تبریز صبح امروز در تالار جلسات شهرداری تبریز برگزار شد. در مسابقات فوتسا ۲۰ تیم و در مسابقات والیبال ۱۶ تیم حضور دارند و از روز ۲۳ تیر ۹۸، این مسابقات رسما آغاز می شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات