پنجمین دوره آموزش و استعدادیابی فوتبال فرزندان پاکبانان تبریز آغاز شد

پنجمین دوره آموزش و استعدادیابی فوتبال فرزندان پاکبانان تبریز آغاز شد

به گزارش شهریار ، صبح امروز با حضور شهرام دبیری و سعید نیکوخصلت از اعضای کمیسیون فرهنگی شورای شهر تبریز مراسم افتتاح پنجمین دوره آموزش و استعدادیابی فوتبال فرزندان پاکبانان تبریز به همت سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز در ورزشگاه شهید باکری برگزار شد.

دبیری رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای شهر تبریز در این مراسم با قدردانی از برگزاری این برنامه توسط سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز گفت: از این سازمان به خاطر ایجاد محیطی سالم برای استعدادیابی فرزندان پاکبانان و پرورش در سطح بین المللی و کشوری و داشتن تنی سالم و ساختن کشوری بر پایه نظم و انضباط و قانونمداری قدردانی می کنم.

وی ادامه داد: تمیزی شهر را مدیون تلاش ها و مجاهدت های بی دریغ پاکبانان هستیم.

در ادامه این مراسم نیکوخصلت عضو شورای شهر تبریز نیز مهارت آموزی و ورزش اصولی را از اهم موضوعات زندگی بشر عنوان کرد و گفت: با برگزاری اینگونه برنامه ها می توان روحیه همدلی و کار گروهی را در بین جوانان ایجاد کرد تا در مسیر پیشرفت گام های بلند بردارند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز نیز در این مراسم به توجه ویژه این سازمان به ورزش همگانی اشاره کرد و گفت: اجرای پروژه های زیست محیطی در شهر تبریز مرهون پیگیری های اعضای شورا و شهردار تبریز است که نام پر آوازه تبریز را به گوش همگان رسانده است.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری تبریز

  منبع خبر

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز

  شهرداری تبریز یک شهرداری در شهر تبریز می باشد

   نظرات