افزایش مناطق شهرداری شهرقدس به ۳ منطقه ابلاغ شد

افزایش مناطق شهرداری شهرقدس به ۳ منطقه ابلاغ شد

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ابلاغ افزایش تعداد مناطق شهرداری شهرقدس به ۳ منطقه و ۶ ناحیه در ساختار سازمانی این شهرداری با تائید وزیر کشور به استاندار تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، رضا مهدی زاده ضمن اعلام این مطلب گفت: شهرداری شهرقدس موظف است برای راه اندازی مناطق جدید و تطبیق مناطق قبلی، حداکثر ظرف مدت سه ماه از ابلاغ این موضوع، پیشنهاد ساختار سازمانی این مناطق را بر اساس ضوابط تشکیلاتی شهرداری ها به منظور تصویب به سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ارائه نماید.

وی با بیان اینکه منطقه بندی جدید شهرداری زنجان به استناد ماده ۵۴ قانون شهرداری و دستورالعمل محله بندی و منطقه بندی شهرها، صورت گرفت، افزود: نقشه حریم مناطق شهری، نقشه محلات و نقشه مناطق شهری شهر قدس هم ابلاغ شد.

مهدیزاده در خصوص نحوه افزایش مناطق این شهرداری گفت: طرح افزایش مناطق شهرداری شهرقدس که از سوی شهرداری تهیه شده بود پس از تائید شورای اسلامی شهر و استانداری ذیربط برای بررسی نهائی به وزارت کشور ارسال که پس از ارزیابی و تصویب در سازمان شهرداری ها و دهیاری ها با امضای وزیر محترم کشور برای اجرا به استاندار تهران ابلاغ شد.

لینک اصل خبر در سایت سازمان شهرداریها و دهیاریها

  منبع خبر

  سازمان شهرداریها و دهیاریها

  سازمان شهرداریها و دهیاریها

  سازمان شهرداریها و دهیاریها یک سازمان دولتی در شهر تهران می باشد

   نظرات