قطع ۲۳ مورد انشعابات آب، برق و گاز مستحدثات غیر مجاز در محدوده...

مدیر امور منابع آب شهرستانهای شهریار، قدس و ملارد گفت: طی هفته گذشته انشعابات آب ، برق و گاز مربوط به مستحدثات غیر مجاز واقع در حریم و بستر رودخانه های شادچای و سیاه آب و کرج قطع و بدین ترتیب مقدمات اجرای عملیات آزادسازی حریم و بستررودخانه ها مهیا گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "غلامعلی بیدختی" با اعلام مطلب فوق افزود: با تلاش کارشناسان حقوقی و با همکاری گروه گشت و بازرسی و اخذ دستور قضایی طی هفته گذشته  ۲۳ مورد انشعابات آب، برق و گاز مربوط به مستحدثات غیر مجاز در محدوده عملکرد این امور قطع انشعاب شد.

وی همچنین با بیان اینکه قطع انشعابات این تعداد مستحدثات غیر مجاز جهت ایجاد شرایط لازم به منظور اجرای ایمن عملیات آزادسازی حریم و بستر رودخانه ها انجام شده است، افزود: از آنجا که اقدام به عملیات آزادسازی و قلع و قمع مستحدثات غیر مجاز واقع در حریم و بستر رودخانه ها مستلزم درنظر گرفتن تدابیر لازم جهت حفظ ایمنی اشخاص و مجاورین می باشد لذا  با قطع انشعابات مربوطه، از احتمال ایجاد شرایط غیرقابل کنترل و همچنین آتش سوزی احتمالی جلوگیری می گردد.

محمدی بیدختی در پایان خاطر نشان کرد: امور منابع آب شهریار و ملارد و قدس بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیر زمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد نمود.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای تهران

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای تهران

    شركت آب منطقه‌ای تهران یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات