از ابتدای شهریورماه مجوز فعالیت تاکسیرانان بدون حضور در دوره های آموزشی تمدید نخواهد شد

از ابتدای شهریورماه مجوز فعالیت تاکسیرانان بدون حضور در دوره های آموزشی تمدید نخواهد شد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ عرشیان گفت: با توجه به اهمیت دوره های آموزشی و تاثیر این دوره ها در ارتقای میزان مهارت و دانش تاکسیرانان، از اول شهریور ماه، بدون گواهی حضور در دوره های آموزشی، مجوز فعالیت تاکسیرانان تمدید نخواهد شد.

وی اظهار داشت: در این دوره های آموزشی که به طور هفتگی با همکاری واحد آموزش سازمان تاکسیرانی و دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قزوین برگزار می شود، تاکسیرانان با موضوعاتی چون استفاده از کپسول آتش نشانی، روش های خاموش کردن آتش، اخلاق حرفه ای، مهارت های رانندگی، آشنایی با قوانین راهنمایی و رانندگی، ارتباط مناسب با مسافرین و موضوعات مفید و سودمند دیگری که در ارتقای دانش، مهارت و درآمد آنان موثر است، آشنا می شوند.

عرشیان در خصوص روش های ثبت نام در دوره های آموزشی تصریح کرد: تاکسیرانان می توانند از طریق مراجعه حضوری به مسئول واحد آموزش سازمان، تماس با شماره ۳۳۸۴۸ داخلی ۱۰۸ و ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۴۶۴ در کلاس های آموزشی ثبت نام کنند.

وی در خاتمه افزود: تاکسیرانی یک حرفه کاملا تخصصی است و سازمان تاکسیرانی برگزاری دوره های آموزشی را با جدیت در دستور کار خود دارد.

پایان پیام.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری قزوین

  منبع خبر

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین

  شهرداری قزوین یک شهرداری در شهر قزوین می باشد

   نظرات