شهردار مشهد با پذیرش استعفای معاون فرهنگی از خبرنگاران عذرخواهی کرد

شهردار مشهد با پذیرش استعفای معاون فرهنگی از خبرنگاران عذرخواهی کرد

شهردار مشهد با پذیرش استعفای معاون فرهنگی از خبرنگاران عذرخواهی کرد

شهردار مشهد با اعلام با پذیرش استعفای معاون فرهنگی از خبرنگاران عذرخواهی کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع‌سانی شهرداری مشهد، محمدرضا کلائی، صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه اتفاق دیروز در نشست خبری نامناسب بود، گفت: بابت این اتفاق از خبرنگاران و رسانه‌ها که رکن چهارم دموکراسی هستند و از افکارعمومی عذرخواهی می‌کنم.
وی افزود: آقای زارعی پس از مدت کوتاهی از این اتفاق عذرخواهی کرده و استعفای خود را ارائه داد اما با توجه به اینکه آخر وقت بود و نیاز به صحبت با وی وجود داشت موکول به امروز شد که با توجه به اینکه باید اشتباهات را قبول و هزینه آن را بپردازیم استعفا را پذیرفتم.
شهردار مشهد با بیان اینکه در کشور ما باب نیست فردی که خطا می‌کند عذرخواهی کرده و حرکتی انجام دهد و ما همیشه به این موضوع اعتراض داشتیم، اظهار کرد: بر این اساس باید رفتار دیگری داشته باشیم لذا استعفا را قبول کردم .
کلائی تصریح کرد: آقای زارعی اقدام شجاعانه‌ای کرد و استعفا داد و من هم فارغ از شعارها به صورت جدی از رسانه‌ها و خبرنگاران عذرخواهی می‌کنم.
شهردار مشهد ادامه داد: با اینکه در دهه کرامت هستیم و به طور کلی حوزه فرهنگی حوزه پرکاری است اما باید هزینه‌ها را بدهیم تا روند اصلاح شود لذا امروز سرپرستی برای حوزه فرهنگی تعیین خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه ما در رفتارهایی که داریم بر شفافیت و صداقت تاکید داریم، گفت: وقتی به دوگانگی و چندگانگی رفتارها انتقاد داریم باید هزینه‌ها را بپذیرم و طرفدار آن باشیم تا روندها اصلاح شود که این هزینه را با از دست دادن یک معاون پرداختیم و با این موضوع روندها اصلاح خواهد شد.
کلائی افزود: خبرنگاران و رسانه‌ها می‌توانند روی شهر مشهد به عنوان نقطه‌ای که مدیران آن پاسخگو هستند، حساب کنند.
کلائی گفت: البته من نیز باید حریم خصوصی را رعایت می‌کردم اما این اتفاق به سرعت افتاد که بابت آن عذرخواهی می‌کنم.
مجید خبیری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری مشهد

  منبع خبر

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد

  شهرداری مشهد یک شهرداری در شهر مشهد می باشد

   نظرات