تاکید و عملیاتی کردن جنبه های حفاظتی آب زیرزمینی، ضامن بهره...

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه مهندس سید محمدعلی مصطفوی مدیرکل دفتر حفاظت و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی شرکت مدیریت منابع آب ایران در نشست منطقه ای مدیران دفاتر حفاظت، دبیران کمیسیون صدور پروانه و اعضای کمیسیون امور آب زیرزمینی که به میزبانی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه برگزار شد ضمن تاکید بر اهمیت و ارجحیت جنبه های حفاظت از منابع آب زیرزمینی، رویکردها و راهکارهای عملیاتی حفاظت از این منابع را ضامن بهره برداری بهینه از منابع حیاتی آب زیرزمینی دانست.

مهندس مصطفوی با اشاره ای تفصیلی به وضعیت منابع آب زیرزمینی در ایران، اهتمام بر رعایت قوانین و مقررات مصرح در قانون توزیع عادلانه آب را زیرساختی مطمئن برای اجرای برنامه های صیانتی و حفاظت از منابع آب زیرزمینی دانست. وی با اشاره به اینکه رعایت موازین قانونی و اجرای دقیق دستورالعملها می تواند برنامه ریزان و تصمیم گیران را در رسیدن به مطلوب یاری دهد از همه کارشناسان و مدیران دفاتر حفاظت و دبیران کمیسیون صدور پروانه های آب زیرزمینی خواست با دقت نظر و کار کارشناسی جدی، شرایط را برای اجرای برنامه های حفاظت از منابع آب زیرزمینی فراهم سازند.

مدیرکل دفتر حفاظت و بهره برداری از منابع آب زیرزمینی، نشستهای منطقه ای مدیران دفاتر حفاظت و دبیران کمیسیون صدور پروانه و کارشناسان مرتبط را فرصت مناسبی برای تبادل تجارب و انتقال دانش فنی همکاران حوزه حفاظت و بهره برداری دانست و اظهار امیدواری کرد با برنامه های ترویجی و کار فرهنگی بتوان بر مشکلات بهره برداری بی رویه فائق آمد. شایان ذکر است در این نشست مدیران دفاتر حفاظت، اعضای کمیسیون صدور پروانه و دبیران کمیسیون آب زیرزمینی استانهای خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام و کرمانشاه حضور داشتند.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات