دستگاه قضا با قاطعیت تمام با زمین خواران برخورد خواهد کرد.

دستگاه قضا با قاطعیت تمام با زمین خواران برخورد خواهد کرد.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی راه و شهرسازی فارس، مهندس فیروز تکاور مدیرکل راه و شهرسازی فارس در دیدار با حجت الاسلام حاج کاظم موسوی افزود: با توجه به اینکه بحث زمین از ارزش بالایی برخوردار است و حفاظت و حراست از زمین های دولتی در محدوده شهرها بر عهده مجموعه راه و شهرسازی می باشد و این موضوع مسئولیت ما را حساس تر و سخت تر می کند.
وی در خصوص وضعیت راهسازی در استان فارس نیز گفت: بیشترین پروژه های راهسازی ملی در استان فارس در حال اجراست.
مهندس تکاور خاطرنشان ساخت: آزادراه شیراز – اصفهان با ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجرا می باشد و تمام قطعات فعال هستند.
مدیرکل راه و شهرسازی فارس اذعان داشت: آزادراه شیراز – اصفهان می تواند تحول عظیمی در استان ایجاد نماید ضمن اینکه ۱۳۵ کیلومتر از مسافت شیراز – اصفهان را کاهش می دهد.
وی اضافه کرد: پروژه های احداث راه آهن نیز در مسیرهای مختلفی فعال است و تلاش ما این است که فارس چهارراه ریلی کشور گردد.
رئیس کل دادگستری استان فارس نیز در ادامه صحبت ها افزود: حوزه فعالیت راه و شهرسازی بسیار گسترده است هم از لحاظ راهسازی و هم از لحاظ مسکن و املاک و شهرسازی. پس باید دستگاه قضا برای رسیدن به اهداف این اداره کل که همان اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی است با تمام قوا یاری دهد.
وی اظهار داشت باید بگونه ای رفتار کنیم تا آیندگان نیز بتوانند از مزایای زمین در محدوده شهرها برای اجرای پروژه های خدماتی، فرهنگی، ورزشی و .... برخوردار شوند.
حجت الاسلام سید کاظم موسوی افزود: باید از فرصتهایی که خداوند برای خدمت به هموطنانمان در اختیارمان قرار داده کمال بهره برداری را ببریم و توشه ای برای آخرت خود مهیا کنیم.

لینک اصل خبر در سایت اداره کل راه و شهرسازی استان فارس

    منبع خبر

    اداره کل راه و شهرسازی استان فارس

    اداره کل راه و شهرسازی استان فارس یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات