پیام تبریک مهندس انور سعیدی شهردار پیرانشهر بمناسبت روز شهرداریها و دهیاریها

پیام تبریک مهندس انور سعیدی شهردار پیرانشهر بمناسبت روز شهرداریها و دهیاریها

پیام تبریک مهندس انور سعیدی شهردار پیرانشهر بمناسبت روز شهرداریها و دهیاریها :

بسمه تعالی

۱۴ تیرماه که با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی به نام روز شهرداری و دهیاری نامگذاری گردیده است فرصتی است مغتنم برای ارج نهادن و قدردانی از زحمات خادمان مردم در عرصه های مختلف مدیریت شهری که به صورت شبانه روزی برای توسعه، پیشرفت و آبادانی شهراز هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی ورزند و بی شک هر خدمتی که در جهت رفاه حال مردم صورت پذیرد موجب خشنودی خداوند متعال قرار می گیرد .

اهمیت و جایگاه شهرداری ها و دهیاری ها در عصر کنونی بر همگان روشن است و نقش این نهادها از حوزه های خدماتی و زیرساخت های عمرانی بسیار فراتر رفته و امروزه در روابط اجتماعی و مسائل فرهنگی نقش مستقیم و اثرگذار دارند که قطعا شناخت درست از حطیه وظایف و اختیارات شهرداری ها و دهیاری ها می تواند باعث تصمیم سازی های اساسی و تحول آفرین در هر جامعه ای باشد .
باید به این باور برسیم که با نگاه سنتی دیگر امکان اداره شهرها و حتی روستاها وجود نخواهد شد و میل به پیشرفت و توسعه و ارتقای شاخصه های شهر و شهروندی تنها با برنامه ریزی علمی از سوی متولیان و جذب مشارکت جدی مردمی، تحقق خواهد یافت .
نظر به اینکه شهرستان پیرانشهر در زمره شهرهای کوچک قرار دارند و از منابع ناچیزی برخوردارند و با توجه به اینکه  مطالبات و نیازهای شهر و شهروندان در مقابل منابع شهرداری ها برتری دارند، توجه به ایجاد درآمدهای پایدار و اولویت بندی در هزینه کردها یک اصل مهم بشمار می رود .
اینجانب با تبریک این روز به تمامی تلاشگران عرصه مدیریت شهری ، از تلاش های همکارن خود که با ارائه خدمات مطلوب و بی منت به عموم شهروندان موجب رشد و پیشرفت شهر می شوند صمیمانه تقدیر و تشکرعرض نموده و از خداوند منان توفیق روز افزون توام با سعادت و بهروزی را برای این زحمتکشان خواستارم .

انور سعیدی

شهردار پیرانشهر

لینک اصل خبر در سایت شهرداری پیرانشهر

  منبع خبر

  شهرداری پیرانشهر

  شهرداری پیرانشهر

  شهرداری پیرانشهر یک شهرداری در شهر پیرانشهر می باشد

   نظرات