مراسم تقدیر از شهرداران و دهیاران شهرستان بجستان

مراسم تقدیر از شهرداران و دهیاران شهرستان بجستان

به گزارش روابط عمومی شهرداری بجستان : مراسم گرامیداشت روز شهرداری ها و دهیاری های شهرستان بجستان با حضور اعضاء شورای اداری،شهرداران،اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزارگردید.

مهندس ابراهیمی فرماندار بجستان ضمن تبریک روز شهرداری ها و دهیاری ها به شهرداران و دهیاران شهرستان بجستان از اقدامات و زحمات آنان تشکر نمودند ایشان ضمن تبیین نقش و جایگاه دهیاران در پیش برد برنامه های دولت بر لزوم تعامل هرچه بیشترمدیران دستگاه های اجرایی با دهیاران تاکیدنمودند.

درادامه این جلسه دکتر داورزنی شهردار بجستان ضمن تبریک و تهنیت این روز مهم به شهرداران و دهیاران محترم شهرستان ،گزارشی از اقدامات و فعالیت های شهرداری در زمینه پروژه های عمرانی از قبیل شروع عملیات آسفالت معابر سطح شهر و اجرای جدول گذاری و بازگشایی خیابان های سطح شهر  ارائه نمودند.

وی افزود: وظیفه مجموعه شهرداری خدمت رسانی و ارائه خدمات مطلوب به مردم است و همچنین هدف اصلی شهرداری را بالابردن سطح رضایت همشهریان در کلیه زمینه ها بیان نمودند.

در پایان شهردار بجستان از فرمانداری و شخص مهندس ابراهیمی فرماندار بجستان به جهت برپایی این مراسم و پاسداشت این روز مهم ،صمیمانه تشکر و قدردانی نمودند.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری بجستان

  منبع خبر

  شهرداری بجستان

  شهرداری بجستان

  شهرداری بجستان یک شهرداری در شهر بجستان می باشد

   نظرات