پیاده راه سبزه میدان باید خودش حیات داشته باشد...

پیاده راه سبزه میدان باید خودش حیات داشته باشد...

با اجرای برنامه های پرهزینه در پیاده راه سبزه میدان شاهد حیات در این محدوده نخواهیم بود چرا که باید شرایطی ایجاد شود که خودش بالندگی را ایجاد کند.

وی افزود اصل ایجاد پیاده راه طرح موفقی است مشروط به اینکه جریان حیات به صورت طبیعی در ان صورت گیرد و همان سبزه میدان قدیم در ان نمود یابد.

حق شناس در بخش دیگری از این جلسه که به بررسی یکطرفه شدن خیابان سعدی پرداخته شد افزود:

شهروندانی که ساکن این خیابان هستند نگران یکطرفه شدن این خیابان هستند و از طرفی با پیاده راه شدن سبزه میدان عملا ترافیک به کوچه پس کوچه های سعدی و خیابانهای اطراف منتقل شد.

وی تاکید کرد چرا باید تغییرات ترافیکی و بار مضاعف اجرای این طرح را به دوش مردم مظلوم این محله بیاندازیم بنابراین با هرگونه تغییر ترافیکی دراین خیابان مخالف هستم.

این عضو شورا ادامه می دهد: بنده با اعضای شورای ترافیک صحبت کرده ام انها می گویند یکطرفه شدن خیابان سعدی نظر ما نیست بلکه نظر شهرداری است بنابراین تا روشن شدن ابهامات بایستی طرح مسکوت بماند.

وی در بخش دیگری از این جلسه که به بررسی لوایح شهرداری پرداخته شد در خصوص لایحه خرید قطعات یدکی اتوبوس تاکید کرد:

به لحاظ تلاشهای اتوبوسرانی و استفاده از اعتبارات دولتی در راستای نوسازی و خرید قطعات بایستی به مدیریت این حوزه افرین گفت اما متاسفانه به لحاظ شکلی چرا شورا دیر از این موضوع با خبر شده و بخش دیگر نیز اشکال تضامین در این قرار داد است که بایستی به دقت بررسی شود.

وی همچنین درخصوص لایحه دو فوریتی پرداخت بن کارت خرید به کارکنان شهرداری اظهارکرد: مشروط به اینکه به پرداخت حقوق لطمه نزند و اینکه اول حقوق ها پرداخت شود و سپس این بن کارت ها ارایه گردد می توان با این لایحه موافقت کرد.

/پایان پیام/

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر قزوین

    منبع خبر

    شورای شهر قزوین

    شورای شهر قزوین یک شورای شهر در شهر قزوین می باشد

      نظرات