با حضور جمعی کثیری از شهروندان زرندی : اولین شب از جشنهای دهه کرامت برگزار شد .

با حضور جمعی کثیری از شهروندان زرندی : اولین شب از جشنهای دهه کرامت برگزار شد .

به همت اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری زرند جشنهای دهه کرامت با حضور جمع کثیری از مردم و شهروندان زرندی اولین شب از جشنهای دهه کرامت برگزار شد .

مهندس مهدلو شهردار زرند در این جحشنها که با بازگشائی شهربازی زرند همراه بود از تعهد شهرداری برای ساختن شهری زیبا برای شهروندان خبر داد و گفت:سعی داریم بهترین امکانات و خدمات را برای شهروندان فراهم کنیم ولی اگر در جائی کوتاهی شده است از عهد شهرداری خارج بوده و نتوانسته ایم آنچنان که شایسته و بایسته است به مردم خدمت رسانی کنیم .

شهردار زرند با اعلام اینکه لیاقت شهروندان زرندی بیشتر از خدمات ما می باشد به بحث بازگشائی شهربازی زرند اشاره کردو افزود:با عقد قرارداد و مشخص شدن مجری طرح بهسازی و مجهز نمودن شهربازی آغاز شد و با پیمودن مسیرهای اداری و تائیدیه های استاندارد این مجموعه بازگشایی مجدد شد .

منتخب شورای شهر زرنداز اضافه شدن دستگاههای جدید به شهربازی زرند خبر داد و تصریح کرد:سعی داریم در روزها و ماههای آینده شهربازی را بهسازی و به بهترین شکل ممکن در اختیار شهروندان قرار دهیم .

وی در ادامه افزود:ما به تمامی گروه ها و سازمان های مردم و نهاد و همه هنرمندان اعلام می کنیم که هیچ محدودیتی برای اجرای برنامه های دورهمی شاد با رعایت فرامین اسلامی و درچارچوب قانون نداریم و همه می توانند در این راه پیشقدم شوندو ماهم حمایت می کنیم .

این مقام مسئول در پایان تصریح کرد: تنها هدف ما رضایت شهروندان می باشد و ساخت مکانهای تفریحی و زیبا برای شهروندان و در راستای رضایت آنها را دنبال خواهیم کرد .

[if gte mso ۹]> Normal ۰ false false false EN-US X-NONE AR-SA لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات