تقدیر از شهروندان احیا کننده سنت حسنه گذشتگان/ تجلیل شهردار پاوه از واگذارکنندگان زمین جهت انجام پروژه‌های در حال اجرای شهرداری

تقدیر از شهروندان احیا کننده سنت حسنه گذشتگان/ تجلیل شهردار پاوه از واگذارکنندگان زمین جهت انجام پروژه‌های در حال اجرای شهرداری

شهردار پاوه از شهروندان و مدیریت محترم اداراتی که با همکاری با شهرداری به انجام برخی از پروژه‌های در حال اجرای شهرداری کمک کرده‌اند تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری پاوه؛ مهندس آذری شهردار پاوه صبح امروز طی جلسه‌ای و با حضور اعضای محترم شورای اسلامی شهر از شهروندان و مدیریت ادارات نیک‌اندیشی که با اهدای زمین به انجام برخی از پروژه‌های شهرداری کمک کرده‌اند تجلیل کرد.

مهندس آذری در این دیدار ضمن خیر مقدم عنوان نمود: طی مدت محدودی که توفیق خدمتگذاری مردم پاوه به عنوان شهردار را داشته‌ام به هنگام بررسی پروژه‌های در حال اجرای شهرداری ملاحظه نمودم که اگر همکاری تعدادی از شهروندان و ادارات نبود انجام برخی از پروژه‌ها ممکن نبود لذا هر چند که هدف آنان از واگذاری ملک خود اخروی بوده و در راستای تامین منافع عموم لیکن بر خود لازم دانستم حتما حضورا از همکاریهای ارزنده آنان تجلیل به عمل آورم.

شهردار پاوه با بیان اینکه انجام کارهای عام‌المنفعه از سفارشات دینی ماست و همواره توصیه شده است که نقشی مثبت در این راستا داشته باشیم و گذشتگان ما همواره به دنبال انجام چنین اموری بوده‌اند کما اینکه سنت حسنه وقف نمونه بارز آن است  تصریح نمود: شهروندان گرانقدری که اکنون در محضرشان هستیم عملاً پیرو سفارشات دینی مذکور و احیا کننده سنت حسنه گذشتگانمان هستند.

وی یکی از پروژه‌های در حال اجرای شهرداری را که می‌تواند نقش موثری در کاهش ترافیک و تسهیل عبور و مرور شهروندان داشته باشد احداث معبر ارتباطی خیابان‌های امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی عنوان نمود و افزود: اگر گذشت و همکاری و سخاوت طبع شهروندانی چون خاندان بزرگوار خالصی و شیانی و آقای برزگرفرد مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان نبود که از ملک خود در راه رضای خدا و منافع عموم و بدون هیچگونه چشمداشتی گذشتند این پروژه انجام نمی‌شد. ان‌شاءا… این پروژه مایه خیر و برکت برای شهر و شهروندان شود و این بزرگواران ماجور درگاه احدیت قرار گیرند.

مهندس آذری پروژه بعدی در حال اجرای شهرداری را تعریض معبر هانه‌وا عنوان و گفت: پس از بازدید از معبر مذکور ضرورت انجام امر جهت سهولت تردد شهروندان و استقبال بیشتر آنها جهت استفاده از معبر و در نتیجه کاهش ترافیک مناطق مرکزی شهر مشهود بود لیکن اگر همراهی خانواده محترم سلیمی علی‌الخصوص آقای یونس سلیمی در رابطه با واگذاری ملک خود جهت انجام پروژه نبود این امر انجام نمی‌شد.

شهردار پاوه با بیان اینکه در بخشی از خیابان امام شافعی پیاده‌رو وجود نداشت و عابران پیاده از خیابان جهت تردد استفاده می‌کردند و این امر ایمنی آنان را با خطر مواجه ساخته بود و لازم بود حتما تدابیری جهت احداث پیاده رو در نقطه مذکور اندیشیده شود، از آقای فریدون احمدپور جهت واگذاری ملک خود به شهرداری جهت انجام پروژه تقدیر کرد.

وی در پایان گفت: مبرهن است که نیت این عزیزان اخروی و در راه رضای خدا بوده است لیکن لازم می‌دانم به نیابت از شهروندان و شهرداری از آنان سپاسگزاری نموده و عنوان نمایم جامعه قدردان آنان و نیازمند انجام کارهایی از این قبیل است.

در ادامه اعضای محترم شورای اسلامی شهر نیز طی سخنانی اقدام پسندیده این شهروندان گرانقدر و سخاوتمند را ستودند و از آنان تقدیر و تشکر نمودند.

سپس مدعوین محترم نیز با عنوان نمودن این مطلب که بخشش آنها در راه رضای خدا بوده است افزودند به هیچ عنوان انتظار قدردانی نداشته و امیدوارند این کار باقیات الصالحاتی برایشان باشد.

لازم به ذکر است که در این جلسه آقای برزگرفرد مدیریت محترم آموزش و پرورش شهرستان آمادگی خود در رابطه با واگذاری زمین (جنب آموزش و پرورش) جهت احداث معبر ارتباطی میدان مولوی (خیابان تکیه) و خیابان امام شافعی را اعلام نمودند که جای بسی تقدیر است.


/ انتهای خبر / لینک اصل خبر در سایت شهرداری پاوه

    منبع خبر

    شهرداری پاوه

    شهرداری پاوه یک شهرداری در شهر پاوه می باشد

      نظرات