مراسم اختتامیه دوازدهمین دوره مسابقات فوتسال برادران وزارت نیرو...

با حضور مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل، دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو، رئیس انجمن دارت وزارت نیرو رئیس هیئت فوتبال استان اردبیل مراسم اختتامیه دوازدهمین دوره مسابقات فوتسال برادران وزارت نیرو در اردبیل برگزار شد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اردبیل در این مراسم با عرض خسته نباشید به کلیه میهمانان، بازیکنان و کادر فنی تیم های حاضر در این مسابقات گفت: برای ارتقای روحیه کارکنان، شرکت آب منطقه ای اردبیل اهمیت عمده ای برای اشاعه امر ورزش دارد.

مهندس اصغر سلیمان زاده با بیان اینکه شرکت آب منطقه ای اردبیل همه ساله حداقل میزبان یکی از رشته های ورزشی در سطح وزارت نیرو است، اظهار داشت: توانمندی زیرساخت های ورزشی استان، آب و هوای مناسب استان و علاقه مندی کمیته ورزش شرکت از عوامل اصلی میزبانی این مسابقات است.

وی با بیان اینکه تمامی سعی و تلاش ما در میزبانی مسابقات ورزشی در استان کسب رضایت اعضای تیم هاست تصریح کرد: امیدوارم بازیکنان و کادر فنی تیم های فوتسال این دوره نیز استان اردبیل را با خاطرات خوبی ترک کنند.

دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو نیز در این مراسم گفت: استان اردبیل همواره یکی از استانهای ممتاز در میزبانی مسابقات ورزشی است و ما همه ساله سعی می کنیم میزبانی یکی از مسابقات را به استان اردبیل بسپاریم.

مالک حسین زاده با بیان اینکه پتانسیل و زیرساخت های ورزشی استان اردبیل در مقایسه با بسیاری از استانهای دیگر بسیار مناسب است اظهار داشت: برگزاری مناسب مسابقات مختلف ورزشی زیرمجموعه وزارت نیرو در استان اردبیل نشان از اعتماد ما به برگزاری سالم مسابقات در اردبیل است.

وی برگزاری مسابقات ورزشی در وزارت نیرو را یکی از سالم ترین مسابقات در سطح کشور عنوان کرد و افزود: علی رغم برگزاری چندین رشته ورزشی در استانهای مختلف که همه ساله شاهد آن هستیم، خوشبختانه این مسابقات بدون هیچ گونه مشکلی برگزار می شود.

دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو همچنین توجه به اخلاق ورزشی در مسابقات ورزشی وزارت نیرو را از اصول اساسی ذکر کرد و گفت: ما در برگزاری این مسابقات به اصل رعایت اخلاق و سلامت کارکنان توجه جدی داریم و خدا را شاکریم در طول چندین سال گذشته شاهد کمترین مشکل در برگزاری مسابقات ورزشی در سطح کشور نبوده ایم.

حسین زاده با اشاره به نامگذاری این دوره از مسابقات فوتسال به نام یادواره شهدای صنعت آب و برق تصریح کرد: همه ما باور داریم که آرامش و آسایش امروز جامعه ما در سایه خون گرانبهای شهداست و برگزاری این مسابقات در سایه جانفشانی این عزیزان بدست آمده است.

وی سلامت، رفاقت و صداقت را سه اصل اساسی دیگر در برگزاری مسابقات ورزشی وزارت نیرو عنوان کرد و افزود: حفظ حرمت ها و اخلاق ورزشی در کنار ایجاد روح دوستی و صداقت در بین کارکنان از اهداف اصلی در برگزاری این مسابقات است.

دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در جامعه نیز یادآور شد: در برگزاری اینگونه مسابقات نهایت سعی خود را بکار می گیریم تا مسابقات با کمترین هزینه و بدور از ریخت و پاش برگزار گردد.

رئیس انجمن فوتسال وزارت نیرو نیز در این مراسم با بیان اینکه ایندوره از مسابقات فوتسال با حضور ۳۵۰ ورزشکار و کادر فنی در قالب ۲۹ تیم از سراسر کشور برگزار شد، اظهار داشت: خوشبختانه برگزاری این مسابقات با کمک تمامی دست اندرکاران بدون هیچ گونه تنشی و به بهترین شکل به میزبانی استان اردبیل برگزار گردید.

علی عرب نصرآبادی با اشاره به تلاش بی وقفه عوامل داوری و اجرایی مسابقات تصریح کرد: تیم های نامدار و موفق داوری در سطح کشوری این دوره از مسابقات را قضاوت کردند و بار فنی مسابقات بسیار مناسب بود و عوامل اجرایی زحمتکش در برگزاری این مسابقات سنگ تمام گذاشتند.

وی شرایط میزبانی استان اردبیل برای برگزاری مسابقات ورزشی را بسیار مناسب عنوان کرد و گفت: شرکت آب منطقه ای اردبیل در برگزاری این مسابقات از هر لحاظ بهتر عمل کرد و مسابقات در نهایت سلامت برگزار شد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل

    شركت آب منطقه‌ای اردبیل یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات