مشکل زمین جهت احداث پست برق فلسطین کیانپارس اهواز، برطرف شد

مشکل زمین جهت احداث پست برق فلسطین کیانپارس اهواز، برطرف شد

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان گفت: مشکل زمین پست ۱۳۲.۳۳ کیلو ولت GIS فلسطین در کیانپارس اهواز برطرف شده و کار اجرایی آن به زودی آغاز می شود.
به گزارش روابط عمومی شرکت سهامی برق منطقه ای خوزستان، محمود دشت بزرگ اظهار کرد: در منطقه کیانپارس تاسیسات برقی که از قبل احداث شده اند در شرایط پرباری قرار دارند و پاسخگوی باری که با ساخت و سازهای جدید به آنها اضافه می شود را ندارند و زمینی نیز در اختیار شرکت برق منطقه ای نبوده است که بتواند پست جدید احداث کند.
وی ادامه داد: نزدیک به سه سال می شود که برای ساخت پست مد نظر در این منطقه مشکل زمین وجود دارد و دستگاه های متولی مشارکت لازم را در این زمینه ندارند.
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خوزستان تصریح کرد: با حضور استاندار خوزستان در منطقه و با تعامل های صورت گرفته با سپاه حضرت حضرت ولی عصر (عج) مشکل زمین پست فلسطین برطرف شد اما تملک زمین پست طبیعت کیانپارس کماکان وجود دارد.
دشت بزرگ با بیان اینکه مقرر شده کارهای آماده سازی زمین برای پست عملیاتی شود، بیان کرد: با ایجاد پست GIS فلسطین مشکل پرباری تاسیسات در کیانپارس به تعادل رسیده و شبکه برق به پایداری بیشتری می رسد.
وی اظهار امیدواری کرد که نگاه های بخشی به شبکه برق از بین برود تا با هماهنگی های صورت گرفته و تملک زمین های مورد نیاز، مشکل ایجاد پست در مناطق مورد نیاز و پربار برطرف شود.
تمام/

لینک اصل خبر در سایت شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای سیستان و بلوچستان

  منبع خبر

  شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای سیستان و بلوچستان

  شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای سیستان و بلوچستان

  شرکت مدیریت تولید برق نیروگاههای سیستان و بلوچستان یک شرکت در شهر زاهدان می باشد

   نظرات