روکش آسفالت بیش از ۱۳ هزار متر مربع از معابر منطقه یک شهر کرمان

روکش آسفالت بیش از ۱۳ هزار متر مربع از معابر منطقه یک شهر کرمان

شهردار منطقه یک شهر کرمان، از روکش آسفالت ۱۳ هزار و ۴۰۰ مترمربع از معابر منطقه یک این شهر، طی سه ماهه ابتدای سال خبر داد و گفت: با همکاری سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری کرمان، ۵۰ هزار و۵۹۱ متر مربع از معابر نیز زیرسازی شده است.

رضا خیاط زاده در گفت وگو با کرمان آنلاین افزود: با همکاری سازمان عمران و بازآفرینی شهری، کوچه شماره یک بزرگراه امام رضا، کوچه ۳۳ خیابان امام سجاد و کوچه های شماره دو و شش بلوار فرزانگان آسفالت و همچنین روکش آسفالت شده است.

وی ادامه داد: طی مدت ذکر شده ۱۲۶۶ تن آسفالت برای لکه گیری معابر منطقه صرف شده و ۱۰۵۹ متر مربع کف‌سازی صورت گرفته است .

خیاط زاده از ۱۴۱۱ متر طول جدول گذاری در سطح منطقه یک خبر داد و گفت: از جمله این معابر می توان به جدول گذاری بزرگراه امام رضا، خیابان ابن سینا، بلوار شهید عباس پور، میدان عاشورا، خیابان نماز و بزرگراه شرقی جنب پمپ بنزین اشاره کرد.

وی همچنین در مورد اقدامات انجام شده در واحد خدمات شهری این منطقه، به لایروبی ۱۴ هزار و ۲۰۰ مترمکعب از جوی ها و پاکسازی ۷۸ مورد زمین خالی از خاک و نخاله و زباله اشاره کرد و گفت: در سه ماهه ابتدای سال ۵ میلیون و ۴۵۳ هزار و ۵۰ کیلوگرم زباله از سطح منطقه جمع آوری شده است .

شهردار منطقه یک شهر کرمان، از جمع آوری ۲ هزار و ۵۹۵ کیلوگرم پسماند خشک از کلبه های بازیافت در سطح منطقه یک شهر کرمان نیز خبر داد و خاطرنشان کرد: از سطح محله های این منطقه از شهر  ۶ هزار و ۷۱۱ کیلوگرم پسماند خشک جمع آوری شده که این امر نشان دهنده همکاری مردم در طرح تفکیک زباله از مبداء بوده است.

وی در ادامه به رنگ‌آمیزی ۵ هزار و ۱۰۰ متر از جداول منطقه اشاره کرد و گفت: شست‌وشوی جداول جهت زیبایی معابر شهری نیز از جمله اقداماتی است که توسط این منطقه انجام شده است.

خیاط زاده تصریح کرد: در این راستا ۱۹۶ هزار و ۳۸۹ متر از جداول منطقه شست‌وشو شده است.

مهدیه جعفری

لینک اصل خبر در سایت شهرداری کرمان

    منبع خبر

    شهرداری کرمان

    شهرداری کرمان یک شهرداری در شهر کرمان می باشد

      نظرات