شهردار لار: تخریب اموال عمومی هزینه های بسیاری را به مدیریت شهری تحمیل می کند

شهردار لار: تخریب اموال عمومی هزینه های بسیاری را به مدیریت شهری تحمیل می کند

محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار گفت: حفظ اموال عمومی  و صیانت آنچه که از بیت المال خریداری و جهت رفاه عموم در نقاط مختلف شهر تعبیه شده یک تکلیف بوده و فراتر از وظیفه است.

شهردار لار افزود: متأسفانه عده ای بی توجه به اینکه این اموال متعلق به خودشان و عموم شهروندان است و از عوارض پرداختی آنان خریداری می شود، آسیب می رسانند که نمونه آن می توان به تخریب ست های ورزشی و مجموعه بازی کودکان، سرویس های بهداشتی، تخریب سطل های زباله، شکستن چراغهای روشنایی، علائم راهنمایی و رانندگی، نیمکت ها، آتش زدن آلاچیق ها و تخریب فضای سبز نام بردکه همه اینها برای رفاه حال شهروندان عزیز تهیه شده است.

وی گفت: امکانات شهری برای استفاده عموم مردم شهر است و همه مردم حق استفاده از این امکانات را دارند که عده ای خاص بارفتارهای غیر اخلاقی باعث بروز هزینه های زیادی به شهر و ساکنان آن می شوند .

قنبرنژاد با تاکید بر اینکه تخریب اموال عمومی هزینه های بسیاری را به مدیریت شهری تحمیل می کند، افزود: بودجه اختصاص یافته به تاسیسات و مبلمان شهری از محل عوارض دریافتی خود شهروندان تامین می شود و مردم باید بدانند که خسارت به این تجهیزات خسارت به سرمایه شهر است.

شهردار لار از عموم شهروندان عزیز درخواست کرد تا بمنظور جلوگیری از چنین اقداماتی و تکرار نشدن آن، با عزمی راسخ ضمن حراست و نگهداری از اموال عمومی با مجموعه شهرداری درجهت شناسایی و برخورد جدی با این ناهنجاری ها همکاری نمایند.

وی در پایان با اشاره به خرید مبلمان شهری تصریح کرد: اگر از تخریب مبلمان شهری در سطح شهر جلوگیری و استفاده صحیح از این وسایل صورت بگیرد یقینا عمر این وسایل نیز به تدریج افزایش یافته و در نتیجه هزینه هایی که برای تعمیر و تعویض آنها می شود، می تواند جایگزین خرید و سایل جدید و همچنین صرف انجام پروژها و افزودن امکانات جدید شود.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری لار

    منبع خبر

    شهرداری لار

    شهرداری لار یک شهرداری در شهر لارستان می باشد

      نظرات