پوشش 17 مورد حریق و حادثه توسط آتش نشانان شهر باران در 24 ساعته گذشته/آتش نشانی رشت

پوشش 17 مورد حریق و حادثه توسط آتش نشانان شهر باران در 24 ساعته گذشته/آتش نشانی رشت


125رشت- به گزارش خبرنگار تحریریه خبر روابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی رشت- در 24 ساعت گذشته مثادف با شنبه 12 مرداد 98 اقدامات لازم جهت امداد رسانی و اطفای آتش در 17 مورد حریق، حادثه و خدمات ایمنی به شهروندان توسط آتش نشانان و تیم های امداد و نجات 14 ایستگاه آتش نشانی رشت صورت گرفت .

شهرام مومنی معاون عملیات سازمان آتش نشانی رشت در این باره گفت: 17 مـورد عملیات آتش نشانان جهت پوشش 8 مـورد آتش سوزی علفزار و ضایعات، 4 مورد رها سازی حیوانات محبوس شده 5 مورد دیگر شامل: استقرار خودروئی، تهمیدات ایمنی در پی تصادفات خودرویی، مشاهده دودگرفتگی در مغازه بوتیک، محبوس شدن شهروند درپی قفل درب اتاق خواب، رها سازی حلقه انگشتری دردسر ساز برای شهروند از دیگر عملکرد آتش نشانان بوده است .

مومنی در ادامه به تصادف یکدستگاه خودروی پراید با گاردریل در ساعت 04:48 دقیقه صبح امروز 13 مرداد ماه 98 در جاده تهران، روبروی شرکت فرش گیلان اشاره کرد و افزود: در این حادثه موجبات محبوس شدن یک تن از سرنشینان فراهم شده بود که سریعا توسط آتش نشانان به بیرون از خودرو انتقال یافت.

وی با بیان اینکه در این حادثه راننده و دو سرنشین دچار آسیب دیدگی از ناحیه سر و صورت و پا بودند بلافاصله توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافتند.


لینک اصل خبر در سایت شهرداری رشت

    منبع خبر

    شهرداری رشت

    شهرداری رشت یک شهرداری در شهر رشت می باشد

      نظرات