با رفتار کسانی که بین مردم و خدمتگزاران تفرقه ایجاد می کنند برخورد شود

رئیس شورای اسلامی شهر یزد در یکصد و هفتاد و دومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر با اشاره به نامه وزیر امور خارجه به رهبری گفت: وزیر امور خارجه کشورمان نامه ای را خدمت رهبری نوشتند و گلایه داشتند از اینکه در جامعه صحبت‌هایی علیه ایشان مطرح می شود و اعلام کردند که این گونه رفتارها پسندیده نیست که وقتی یک سرباز، در جبهه اینگونه از کشورش دفاع می‌کند به او حمله کنند.
رهبری در پاسخ به آقای ظریف اعلام کردند که راضی نیستند کوچکترین توهینی به ایشان بشود اما متاسفانه در جامعه ما هستند افرادی که به همین راحتی توهین می‌کنند و بهتر است به آنها اعلام کنیم اگر کاری نمی کنید و اعلام می‌کنید که تابع نظام هستید حداقل این تابعیت را رعایت کنید و همراه با دیگران باشید.
غلامعلی سفید ادامه داد: این گونه رفتارها و برخوردها نابجاست و انشاالله که خداوند به همه ما حرف زدن درست را هدیه دهد و ویژگی های سخن خوب را رعایت کنیم. کسانی هستند که علیرغم فشارها توانستند در قلب های مردم راه پیدا کنند و نباید توسط کسانی که توهم این را دارند که با مطرح کردن خودشان در رسانه‌ها بین مردم محبوبیت ایجاد کنند برای آنها که در حال خدمت به مردم هستند مشکل و تفرقه ایجاد نمایند.

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر یزد

    منبع خبر

    شورای شهر یزد

    شورای شهر یزد یک شورای شهر در شهر یزد می باشد

      نظرات