مطالبه حقوق دولت در بخش آب, توسعه برنامه های مدیریت منابع آب را...

به گزارش رواط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه, مهندس حاج رسولیها مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران با حضور در شرکت آب منطقه ای کرمانشاه و در جمع مدیرعامل, مدیران ارشد و روسای گروه های مختلف شرکت, مطالبه حقوق دولت در بخش آب را عاملی برای ایجاد درآمد و توسعه برنامه های مدیریت منابع آب دانست. حاج رسولیها با اشاره به وضعیت اعتبارات و مشکلات پیش روی بخش‌های مختلف دولت فعالیت ها و اقدامات "نو"ی که می تواند مطالبه حقوق دولت در بخش آب باشد را بسیار با اهمیت خواند و خاطر نشان ساخت با مباحثی همچون گردشگری در سدها, توسعه نیروگاه‌های برقابی و وصول مطالبات بخش آب از بهره‌برداران بتوان امور مالی شرکتهای آب منطقه ای را سامان داد.

مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران با استماع سخنان معاونین, مدیران دفاتر مطالعات و حراست,مشاورین مدیرعامل, مدیر توسعه مدیریت و فناوری اطلاعات و گروه تحقیقات کاربردی شرکت آب منطقه ای کرمانشاه از اشراف مجموعه تحت مدیریت خود نسبت به مشکلات پیش رو در بخش‌های مالی و اعتباری سخن گفت و اذعان داشت با هماهنگی های بین بخشی در استان باید مانع هدر رفتن سرمایه ها و مطالبات قانونی شرکت شد. وی ضمن آنکه آب را عاملی برای توسعه و رونق تولید دانست بر مباحث حفاظت و صیانت از آن نیز تاکید کرد .

در  ادامه مدیر عامل شرکت آب منطقه ای کرمانشاه ضمن خیرمقدم به مهندس حاج رسولیها با اشاره به چالش‌های پیش رو, همراهی و همدلی مجموعه مدیریتی شرکت را خوب ارزیابی کرد و اظهار داشت ما شرکت کنشگری هستیم که آب را در چارچوب قانون و مقررات در استان عرضه می‌کنیم. وی با اشاره به اینکه مباحث آب تعریف شده است روابط شرکت با ارکان مختلف استان را نظام‌مند دانست و از تعامل خوب شرکت با نمایندگان محترم مردم شریف استان در مجلس شورای اسلامی برای حل و فصل مسائل بخش اب خبر داد .

درویشی با اشاره به اعتبارات هزینه شده در طرح ها, تامین اعتبارات برای تکمیل اندک  بخشهای باقی مانده از طرح های ناتمام را ضامن توسعه و رونق بیشتر منطقه دانست. وی خاطرنشان ساخت بر اساس برنامه‌های تدوینی  شرکت و چشم‌انداز مبتنی بر سرمایه پذیری و مدیریت هزینه در شرایط اقتصادی فعلی, برنامه ها با رعایت قانون و مقررات و مبتنی بر توسعه استان انجام خواهد گرفت .

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه

    شركت آب منطقه‌ای كرمانشاه یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات