سد خرم رود ظرف سه سال آینده به بهره برداری می رسد

استاندار همدان گفت: سد خرم رود با مشارکت 100 درصدی بخش خصوصی ظرف سه سال آینده به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای همدان سعید شاهرخی با اشاره به اینکه از مجموع ارقام واگذاری شده پروژه های عمرانی به بخش خصوصی در کشور 23 درصد آن در استان همدان رقم خورده است، اظهار کرد: سد خرم رود یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی در استان همدان به شمار می رود که با مشارکت 100 درصدی بخش خصوصی در حال احداث می باشد.
وی با اشاره به جریان بازدیدی که طی چند روز گذشته از سد خرم رود داشت، افزود: با توجه به اینکه کشور ایران در شرایط سخت اقتصادی به سر می برد این در حالیست که در پروژه سد خرم رود تکاپوی وصف ناشدنی از کار و اشتغال وجود دارد به طوری که حدود 170 نفر نیروی انسانی مشغول به فعالیت هستند.
وی تصریح کرد: پروژه سد خرمرود با مشارکت بخش خصوصی و با هزینه کرد 300 میلیارد تومان ظرف سه سال آینده به بهره برداری می رسد که با این امر رونق شکوفایی در منطق تویسرکان و خرم رود به ارمغان آورده می شود.
استاندار همدان با بیان اینکه مشکل آب شرب، بهداشت، کشاورزی و صنعت منطقه ای خرم رود با احداث این سد برطرف خواهد شد، اظهار کرد: همچنین با اتمام عملیات اجرایی این سد 8 میلیون و 200 هزار متر مکعب  آب ذخیره سازی می شود.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای همدان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای همدان

    شركت آب منطقه‌ای همدان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات