اجرای 14 پروژه برق‌رسانی در شهر تبریز

اجرای 14 پروژه برق‌رسانی در شهر تبریز

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، "عادل کاظمی" هدف از اجرای این پروژه‌ها را بهبود و افزایش پایداری شبکه توزیع برق عنوان کرد و گفت: احداث چندین دستگاه پست هوایی، ساماندهی شبکه‌های فشار ضعیف، ایجاد و افزایش قدرت‌مانور در شبکه زمینی 20 کیلوولت، توسعه روشنایی معابر، و... از جمله پروژه‌های اجرا شده توسط امور برق نوسازی بوده است.
وی در خصوص پروژه برق‌رسانی به "کانون اصلاح و تربیت" گفت: در راستای تامین برق کانون اصلاح و تربیت، تجهیز یک دستگاه پست زمینی، احداث شبکه 20 کیلوولت زمینی به متراژ نیم کیلومتر با حدود چهار میلیارد ریال اعتبار انجام شده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز ادامه داد: تعویض کابل‌های سوخته پست زمینی و اصلاح و بهینه‌سازی شبکه 20 کیلوولت جاده اهر با اعتبار یک میلیارد ریال نیز از دیگر پروژه‌های انجام شده است.
وی گفت: احداث شبکه فشار ضعیف هوایی به متراژ 400 متر، احداث شبکه 20 کیلوولت زمینی به متراژ 200 متر، احداث 200 متر شبکه فشار ضعیف زمینی و تجهیز یک دستگاه پست هوایی با هدف تامین برق در شهرک خاوران به ارزش دو میلیارد ریال انجام شده است، همچنین تامین برق ساختمان مترو به ارزش بالغ بر سه میلیارد ریال یکی دیگر از پروژه‌های برق‌رسانی اخیر بوده است.
وی در ادامه به پروژه برق‌رسانی به کوی آهو واقع در جاده تهران اشاره و اظهار کرد: در این پروژه 1.5 کیلومتر شبکه 20 کیلوولت جمع آوری و علاوه بر ایجاد قدرت مانور در این منطقه چندین کیلومتر خط روکش‌دار با مجموع اعتبار یک میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده است.
وی ادامه داد: چندین پروژه کوچک و بزرگ برق‌رسانی همراه با احداث پست‌های زمینی و هوایی و شبکه‌های مربوطه، مجموعاً به ارزش 9 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید و بخشی از نیازمندی‌های شهرک نصر3، خیابان آزادی و کوی ولی عصر(عج) را برطرف کرد.
لینک اصل خبر در سایت وزارت نیرو

  منبع خبر

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

  وزارت نیرو

   نظرات