تقدیر از فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و...

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اهدای لوح سپاسی، از فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای شرکت آب منطقه ای استان، تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد در بخشی از این لوح تقدیر که به امضاء سرتیپ دوم پاسدار حمید خرمدل و خطاب به غریب حقی می باشد، آمده است "... خدمتگذاری به نجیب ترین بندگان خداوند که به فرموده آن پیر سفر کرده:از مردم عهد رسول ا...(ص) بهترند، نشانی الهی است که همواره بر جبین مردان بزرگ درخشش آن مایه امید خلق اله و انسانهای آزاده می باشد.هرگاه این توفیق به زعامت نواب عام حضرت بقیه الله(عج) یعنی حضرت امام خمینی (ره) و فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) باشد عاشقانه و هدف دار بوده و در این عالم آن را تکلیف الهی دانسته و به فرجامی جز جرعه نوش شهد شیرین شهادت نمی اندیشد.
بر خود لازم می دانم به پاس تلاشهای جنابعالی به جهت اجرای مطلوب برنامه های ابلاغی بسیج ادارات در سال 1397 به عنوان پایگاه برتر انتخاب و به مصداق حدیث شریف از امام رضا (ع):((من لم یشکرالمنعم من المخلوقین لم یشکرا... عزوجل))مراتب قدردانی و سپاس خویش را اعلام و امیدوارم در ظل توجهات حضرت ولی عصر(عج) بیش از پیش موفق و موید باشید."

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كهكیلویه و بویراحمد

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كهكیلویه و بویراحمد

    شركت آب منطقه‌ای كهكیلویه و بویراحمد یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات