دیدار مهندس جانباز معاون وزیر نیرو به همراه مسئولین با...

دیدار مهندس جانباز معاون وزیر نیرو به همراه مسئولین با...

مهندس جانباز معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مهندس رشیدی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان با استاندار کرمان دیدار نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کرمان، در تاریخ 13 مردادماه 98 مهندس جانباز معاون وزیر نیرو و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به همراه معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و مهندس رشیدی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان و مدیرعامل آبفا استان با استاندار کرمان دیدار نمودند.

مهندس جانباز در این دیدار با بیان اینکه طرح انتقال آب به کرمان توسط وزارت نیرو تصویب شده است، گفت: برای طرح های آبرسانی به این استان باید برای میان و بلند مدت برنامه ریزی کرد.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور اضافه کرد: با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء برای اجرای پروژه انتقال آب شهر کرمان از سد شهیدان امیرتیموری (صفارود) رابر، در دستگاه ها، گشایش کار پروژه و خط انتقال اضطراری آب رایزنی شده است.

وی ادامه داد: این پروژه چندین کارگاه فعال دارد و اطمینان داریم با سرعت پیش می رود و قول تامین و پرداخت اعتبارات به قرارگاه خاتم الانبیاء برای تکمیل این طرح داده شده است.

لازم به ذکر است، مهندس جانباز رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفر خود به کرمان به همراه دکتر آیت اللهی موسوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مهندس رشیدی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب منطقه ای کرمان و جمعی از مسئولین از 11 کیلومتر انتهایی پروژه انتقال آب شرب به شهر کرمان بازدید نمودند.

لینک اصل خبر در سایت شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  منبع خبر

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران

  شرکت سهامی مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران یک شرکت در شهر تهران می باشد

   نظرات