نمایشگاه کاشی و سرامیک در اصفهان‌

نمایشگاه کاشی و سرامیک در اصفهان‌

www.BanaNews.irدهمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و سرویس های بهداشتی اصفهان، با حضور بیش از ۸۵ شرکت، در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان افتتاح شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) در این نمایشگاه که به مدت چهار روز در فضایی به وسعت هشت هزار مترمربع برگزار می شود، شرکتهای تولیدی از استانهای اصفهان،تهران، خراسان رضوی، یزد، مازندران و کرمان و نمایندگان کشورهای ایتالیا، اسپانیا، چین، ترکیه و آلمان محصولات خود را به نمایش گذاشته اند.

این شرکت ها در دوبخش تولید و بازرگانی و همچنین در زمینه تولید انواع کاشی، سرامیک و گرانیت، شیرآلات بهداشتی، ساختمانی، صنعتی و خانگی، سرویس های بهداشتی و تجهیزات مرتبط، مواد اولیه، خدمات و صنایع وابسته فعالند. دهمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و سرویس های بهداشتی از معتبرترین نمایشگاه ها در کشور در این رشته با ۱۰ سال سابقه برگزاری است و حضور شرکت های معتبر داخلی، داشتن فضای غرفه های نمایشگاهی تا حداکثر ۳۵۰ مترمربع، غرفه سازی های شکیل و با حجم بالا،تنوع محصولات و استانهای مشارکت کننده و برگزاری نشست های کارشناسی درمورد موضوع نمایشگاه، ‌از ویژگیهای آن است.

این نمایشگاه تا ۲۰ خرداد ماه جاری در محل نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان واقع در پل شهرستان اصفهان از ساعات ۱۶ تا ۲۲ برای بازدید عموم دایر است.

 

    نظرات