اولین جلسه هم اندیشی نظام تحول اداری صنعت آب و برق استان...

معاون منابع انسانی، مالی و پشتیبانی آب منطقه ای آذربایجان شرقی از تشکیل اولین جلسه هم اندیشی نظام تحول اداری صنعت آب و برق استان آذربایجان شرقی در این شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی آب منطقه ای آذربایجان شرقی، دکتر قاسم سلطانزاده با اعلام این خبر افزود: این جلسه با حضور مدیران توسعه مدیریت شرکت های صنعت آب و برق استان و با هدف بررسی مسائل و مشکلات اجرای نقشه راه اصلاح نظام تحول اداری و بررسی مسائل مرتبط با برش های استانی، تفاهم نامه بین شرکت ها و ستاد مربوطه تشکیل شد.

وی افزود: در این جلسه برش های استانی هر یک از شرکت ها به تفصیل بررسی و موارد لازم برای هماهنگی با سازمان اداره استخدامی کشور مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس گروه نوسازی اداری و مدیریت عملکرد سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان شرقی بر اهمیت ارتباط با سازمان مدیریت برنامه ریزی استان و سازمان اداره استخدامی کشور تأکید نمود و افزود: تبادل تجربیات بین شرکتها برای بهبود عملکرد شرکتها ضروری بوده و موجبات توسعه و تحول بیشتر را برای شرکتهای تابعه وزارت نیرو در استان فرآهم می آورد.

الهام قاسمی همچنین انجام جلسات هماهنگی با سازمان اداری استخدامی کشور را مورد تاکید قرار داده و حضور نمایندگان صنعت آب و برق استان را در جلسه مذکور جهت انعقاد تفاهم نامه سال 98 ضروری دانست.

وی افزود: شرکتها با برگزاری منظم کمیسیون های توسعه مدیریت در حضورنمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و بررسی مسائل مرتبط با نقشه راه تحول اداری، آمادگی بهتری برای ارزیابی سال آتی خواهند داشت.

دکتر بابک صارمی، مدیر فناوری اطلاعات و توسعه مدیریت آب منطقه ای آذربایجان شرقی نیز اظهار داشت: بر اساس بحث و بررسی انجام شده در جلسه، در بخش شاخص های عمومی، مسائل عمده در زمینه مدیریت منابع انسانی،  دولت الکترونیک ، محور فرهنگ سازمانی مورد بررسی قرار گرفته و در بخش شاخص های اختصاصی، بحث تأمین و تخصیص اعتبارات لازم برای انجام کار وتهیه منابع و اهداف شاخص ها در وقت مقرر به عنوان مشکلات عمده شناسایی شدند.

در پایان جلسه بر لزوم تهیه سند نیروی انسانی در صنعت آب و برق کشور و افزایش جلسات هم اندیشی برای بهره گیری از تجربیات مشترک تأکید شد.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی

    شركت آب منطقه‌ای آذربایجان شرقی یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات