کوهنوردان وزارت نیرو به قله برف انبار صعود کردند

کوهنوردان وزارت نیرو به قله برف انبار صعود کردند

کوهنوردان وزارت نیرو به قله برف انبار صعود کردند

به میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان قم؛

کوهنوردان وزارت نیرو به قله برف انبار صعود کردند

توجه ویژه وزارت نیرو به نشاط و سلامت کارکنان صنعت آب و برق کشور

صعود سراسری کارکنان وزارت نیرو به قله ۳۲۰۰ متری برف انبار روستای فردو با شعار صرفه‌جویی در مصرف آب برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان قم، صعود سراسری کارکنان وزارت نیرو به قله برف انبار با حضور کوهنوردانی از صنعت آب و برق سراسر کشور و با شعار صرفه‌جویی در مصرف آب و به میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان قم انجام شد.

* هزینه برای ورزش سرمایه‌گذاری است

رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم در آیین افتتاحیه این صعود که با حضور حسین زاده دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو، جمعی از مسئولان استان و  ورزشکارانی از شرکت‌های آب، آبفا، توزیع برق و... سراسر کشور در هتل پارسیا برگزار شد در سخنانی به تشریح جایگاه ویژه معنوی قم در جهان اسلام و همچنین موقعیت جغرافیایی ویژه این شهر در کشور پرداخت و با اشاره به اقدامات وزارت نیرو در شهر گفت: امروز صد در صد جمعیت شهری استان قم از آب سالم و بهداشتی برخوردار هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ورزش را نیاز ضروری جسم و روح انسان دانست و اظهار داشت: ورزش در کنار تمام نیازهای انسان قرار دارد و به هیچ عنوان حذف آن امکان پذیر نیست.

دکتر علی جان صادق پور با بیان اینکه جامعه‌ای که افراد آن ورزش نکنند امکان توسعه و پیشرفت ندارد، هزینه برای ورزش را سرمایه‌گذاری دانست و گفت: ما در شرکت آب و فاضلاب استان قم با همین رویکرد مباحث ورزشی دنبال می‌کند زیرا معتقدیم کارکنانی که جسم و روح سالم داشته باشند در ارائه خدمت به مردم نیز بهتر عمل می‌کنند.

وی با اشاره به برنامه‌های وزارت نیرو به منظور توسعه ورزش همگانی در بین شرکت‌های تابعه، کوهنوردی را گل سرسبد ورزش‌ها دانست و گفت: این ورزش هم جسم انسان را پرورش می‌دهد و هم به افزایش روحیه دوستی، همکاری و هماهنگی کمک می‌کند زیرا در آن رقابت وجود ندارد.

* ۵۵ درصد کارکنان وزارت نیرو وزرش می‌کنند

دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو نیز در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، ایثارگران و جانبازان ایران اسلامی، قهرمانان واقعی کشور را این عزیزان دانست و گفت: بالاترین افتخار شهدا و ایثارگران پلاک‌هایی است که از آن‌ها یادگار مانده است و ما امروز مدیون یکایک آن‌ها هستم.

وی در ادامه با اشاره توجه جدی وزارت نیرو به سلامت کارکنان گفت: امروز با حمایت همه مدیران عامل و مدیران وزارت نیرو در سراسر کشور ۵۵ درصد همکاران ما در صنعت آب و برق ورزش می‌کنند.

مالک حسین زاده با بیان اینکه برای سال ۹۸ بیش از ۲۶ برنامه کشوری برای کارکنان وزارت نیرو پیش‌بینی کردیم، اظهار داشت: تا کنون ۹ برنامه اجرایی شده و مابقی نیز تا پایان سال انجام خواهد شد.

وی با اشاره به نگاه ویژه وزیر نیرو به نشاط و سلامت کارکنان صنعت آب و برق کشور اظهار داشت: بر اساس آمار همکارانی که ورزش می‌کنند از سلامت بیشتری برخوردار هستند و از کمترین مرخصی استعلاجی استفاده می‌کنند.

دبیر شورای مرکزی ورزش وزارت نیرو آمار ورزش همگانی در کشور را زیر ۱۵ درصد اعلام کرد و گفت: کارکنان دولت کمترین تحرک و بیشترین افسردگی را دارند و هزینه‌های استعلاجی زیادی را بر روی دست سازمان‌های خود می‌گذارند.

وی تنها راه جدایی از استرس را ورزش دانست و گفت: در کشورهای توسعه‌یافته بیمه‌ها و شهرداری‌ها متولیان اصلی ورزش هستند اما ما ورزش را تنها در حد شعار نگه داشته‌ایم.

حسین زاده با اشاره به برنامه‌های آینده ورزشی وزارت نیرو کارکنان شرکت‌های تابعه، برگزاری دوره‌های آموزشی دفاع شخصی ویژه نگهبانان صنعت آب و برق و برگزاری دوره آموزشی غواصی را از جمله این برنامه‌ها برشمرد.

وی در پایان از میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان قم از صعود سراسری وزارت نیرو قدردانی کرد و مدیرعامل آبفای قم را فردی ورزشکار و منشا خیر در ورزش کارکنان دانست.

موضوع: اخبار عمومی
لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب استان قم

منبع خبر

شرکت آب و فاضلاب استان قم

شرکت آب و فاضلاب استان قم

شرکت آب و فاضلاب استان قم یک شرکت در شهر قم می باشد

    نظرات