رئیس شورای حقوقی منطقه چهار کشور منصوب گردید

رئیس شورای حقوقی منطقه چهار کشور شامل شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو در استان کردستان، همدان، کرمانشاه، لرستان و ایلام منصوب گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کردستان، طی حکمی از طرف رضا انجم شعاع معاون حقوقی، پشتیبانی و مجلس وزارت نیرو یدالله لطفی به عنوان رئیس شورای حقوقی منطقه چهار کشور شامل شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو در استان کردستان، همدان، کرمانشاه، لرستان و ایلام منصوب گردید. در بخشی از متن این حکم آمده است:

جناب آقای یدالله لطفی

مدیر محترم دفتر حقوقی شرکت آب منطقه ای کردستان

با سلام

با عنایت به سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی و حسب تصمیم شورای هماهنگی امور حقوقی وزارت نیرو به موجب این حکم به مدت یک سال به عنوان رئیس شورای حقوقی منطقه چهار کشور شامل شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو در استان کردستان، همدان، کرمانشاه، لرستان و ایلام منصوب می شوید.

انتظار می رود با همکاری و ارتباط با سایر مسئولین و همکاران حقوقی شرکت های زیرمجموعه وزارت نیرو و همچنین تعامل با سایر دستگاه های اجرایی و قضایی مستقر در منطقه جهت پیشرفت امور حقوقی و خدمت رسانی مطلوب به آحاد شهروندان و انجام وظایف محوله در چارچوب اهداف و برنامه های استراتژیک وزارت نیرو اهتمام ورزید.

از خداوند متعال توفیق جنابعالی را در خدمت به اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و خدمت رسانی مؤثر به مردم عزیز کشور خواستارم.

رضا انجم شعاع

معاون حقوقی پشتیبانی و مجلس وزارت نیرو

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای كردستان

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای كردستان

    شركت آب منطقه‌ای كردستان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات