نشست هم اندیشی با صدا و سیما در شرکت آب منطقه ای برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای جلسه هم اندیشی با سازمان صدا و سیمای استان در راستای اطلاع رسانی طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی روز پنج شنبه یازدهم مهرماه در محل شرکت آب منطقه ای تشکیل گردید.

در این جلسه معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای ضمن تبیین طرح احیاء و تعادل بخشی بیان کرد: پروژه اطلاع رسانی و آگاهی بخشی یکی از مهمترین بخش های طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی است. وی افزود: واقعیت این است که هرچه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی بیشتر باشد نتایج موثرتری بدست خواهد آمد پس باید تلاش کنیم که مصرفه بهینه را به مردم آموزش دهیم. علی اکبر صبا در ادامه بیان کرد: ما امید داریم همکاری و هم فکری با صدا و سیما گامی برای حفظ محیط زیست، منابع طبیعی و مخصوصا" منابع آب کشورمان باشد.

مدیر حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای در این نشست بیان کرد: در سطح استان اکثر سفره های آب زیرزمینی در وضعیت ممنوعه یا ممنوعه بحرانی قرار دارند لذا لزوم برنامه ریزی دقیق و منظم برای برون رفت از وضعیت موجود کاملا مشخص و روشن است. محمدعلی ناصری در ادامه افزود: برای داشتن همکاری سازنده و نتیجه بخش با صداو سیما ابتدا باید انتظارات یکدیگر را بشناسیم و سعی شود با برنامه ریزی درست و عقد تفاهم نامه همکاری، بهترین نتیجه را تا پایان سال بدست آوریم.

در پایان معاون برنامه ریزی صدا وسیمای استان با بیان اینکه صدا و سیما همیشه آمادگی همکاری با  تمامی نهاد ها را دارد افزود: صدا و سیما میتواند از طریق رادیو، تلویزیون، خبر و فضای مجازی با سایر دستگاه ها همکاری کند. جمشید کریمی افزود: مشخص کردن خط مشی و اهداف با شرکت آب منطقه ای و اجرا و سیاست پخش و نظارت بر آنها با صدا و سیما است. وی افزود: استمرار فرهنگ سازی و آموزش لازم و ضروری است زیرا اگر آموزش مستمر نباشد تاثیری نخواهد داشت. وی در پایان جلسه انعقاد تفاهم نامه در خصوص تکالیف دو طرف را موثر و سودمند دانست.

لینک اصل خبر در سایت شركت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری

    منبع خبر

    شركت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری

    شركت آب منطقه‌ای چهارمحال و بختیاری یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات