آغاز عملیات اجرایی فاز دوم طرح هادی روستای عطاآباد شهرستان آق قلا با اعتبار ۸۴۰ میلیون تومان

آغاز عملیات اجرایی فاز دوم طرح هادی روستای عطاآباد شهرستان آق قلا با اعتبار ۸۴۰ میلیون تومان

بنا به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان، عملیات اجرایی فاز دوم دوم طرح هادی روستای عطاآباد شهرستان آق قلا به متراژ ۱۴ هزار متر مربع زیرسازی و آسفالت با اعتبار ۸۴۰ میلیون تومان آغاز شد.
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان در بازدید از این پروژه گفت : برای ۹۴۶ روستای بالای ۲۰ خانوار استان گلستان طرح هادی تهیه شده است وذ اجرای طرح هادی در بیش از ۵۰۰ روستا آغاز شده و تا کنون در ۲۴۰ روستا به اتمام رسیده است و امیدواریم امسال با توجه به اعتبارات استانی و ملی فاز اول بقیه روستاها به اتمام برسد.
مهندس زمانی نژاد در ادامه گفت : برای ۷۶ روستای آق قلا طرح هادی تهیه شده است و با توجه به افق ۱۰ ساله طرح های هادی، طرح در بسیاری از روستاها نیاز به بازنگری دارد که با توجه به اعتبارات، سالیانه حدود ۴۰ روستا بازنگری می شود و سرعت بخشیدن به بازنگری نیاز به اعتبارات ویژه میباشد.
مدیرکل بنیاد مسکن استان که باتفاق فرماندار شهرستان آق قلا و با همراهی مدیر بنیاد مسکن گرگان و آق قلا از روند اجرای این طرح بازدید می کردند، گفت : امروز فاز دوم طرح هادی روستای عطاآباد آغاز شده و ۱۴ هزار مترمربع زیرسازی و آسفالت با اعتبار ۸۴۰ میلیون تومان انجام خواهد شد و تا حداکثر تا یک ماه آینده تحویل داده خواهد شد

روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان


لینک اصل خبر در سایت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان

    منبع خبر

    بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان

    بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گلستان یک سازمان دولتی می باشد

      نظرات