طی حکمی از سوی مدیرعامل: مدیر امور مالی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد

» به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، طی حکمی از سوی مدیرعامل این شرکت، " عبدالرضا کیان پور " رئیس حسابداری این شرکت بعنوان مدیر امور مالی منصوب شد.

وی متولد 1350 دارای مدرک کارشناسی مدیریت است.

" کیان پور " پیش از این مسوولیت هایی از قبیل رئیس حسابداری ستاد و رئیس اداری مالی و مسوول تدارکات برق ناحیه کهگیلویه را در کارنامه بهمراه خود دارد.

" هوشنگ بهرامی " مدیر سابق مالی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد هم در روز 31 شهریورماه 1395 طی حکمی از سوی " مهندس داود راهزادی " مدیرعامل این شرکت بعنوان مدیر امور مالی منصوب شده بود.

قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد در آئین تودیع و معارفه مدیران مالی این شرکت، تغییر مدیریت ها را طبیعی خواند و اظهارداشت: تغییر مدیران بمعنای سرعت بخشی بیشتر به خدمتگزاری در نظام جمهوری اسلامی ایران است.

" دکتر نادر جانی پور " گفت: مردم استان کهگیلویه و بویراحمد مردم وفادار به ایران و نظام اسلامی بوده که خدمتگزاری به آنان در هر سطحی از جامعه یک افتخار است.

وی افزود: مدیران در هر سطح مدیریتی که هستند می بایست تمام تلاش خود برای رضایتمندی به مردم را در اولویت برنامه های خود قرار داده و نباید طوری رفتار کنند که عملکرد آنها عامل رنجش و نارضایتی مردم شود.

قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، به روز رسانی اطلاعات را یکی از مهمترین مشخصه های مدیر توانمند عنوان و خاطرنشان کرد: مدیر باید روزانه اطلاعات جدید از مجموعه فعالیت خود را بدست آورد تا بتواند بنحو شایسته ای به مردم خدمت کند.

جانی پور با برشمردن برخی از تلاش های دولت تدبیر و امید برای ارتقای سطح رضایتمندی مردم، تصریح کرد: با وجود بحران های متعددی که توسط دشمنان علیه کشور ما راه انداخته اند اما دولت تدبیر و امید نیز برنامه های فراوانی برای مقابله با این بحران ها در حوزه های متفاوت اجرایی نموده است.

وی گفت: در حوزه صنعت آب و برق ما این روزها شاهد بهره برداری از صدها پروژه عمرانی زیرساختی در این حوزه بوده که با بهره برداری از آنها می توان رضایتمندی مردم از نظام را دوچندان دید.

جانی پور اظهار تاکید کرد که تلاش های دولتمردان برای خدمات رسانی به مردم در تمامی نقاط کشور و استان کهگیلویه و بویراحمد شدت گرفته و بطورحتم این تلاش ها تا پایان دولت تدبیر و امید دوچندان تر می شود.لینک اصل خبر در سایت شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  منبع خبر

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد

  شرکت توزیع نیروی برق استان کهکیلویه و بویراحمد یک شرکت در شهر یاسوج می باشد

   نظرات