بهره‌برداری از یک میدان و 5 معبر در منطقه سه

بهره‌برداری از یک میدان و 5 معبر در منطقه سه

سرپرست منطقه سه شهرداری کاشان با اشاره به پروژه‌های بهره‌برداری شده در این منطقه گفت: در سیزدهمین هفته اجرای طرح چلچراغ توسعه شاهد بهره‌برداری از یک میدان و 5 معبر و همچنین رونمایی از سردیس یک شهید در منطقه سه با اعتباری بالغ بر 17 میلیارد ریال هستیم.

محسن حیدری، زیرسازی، آسفالت، جدول‌گذاری و رنگ‌آمیزی و اجرای بلوک‌فرش در «گازرگاه» را یادآور شد و افزود: این محدوده به مساحت 5500 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید. ◽️وی، تکمیل و بهسازی معابر خیابان‌های میثاق سه، چهار و پنج در «گازرگاه» پس از عملیات زیرسازی و آسفالت به مساحت 2 هزار متر مربع را خاطرنشان کرد و گفت: علاوه بر این معابر، «نوابی» در خیابان آیت‌الله سعیدی به مساحت 1500 متر مربع به بهره‌برداری رسیده که هزینه مجموع اجرای این پروژه‌ها 3.2 میلیارد ریال بوده است.

حیدری، بهره‌برداری از میدان کاظم زاده و رونمایی از سردیس این شهید والامقام در تقاطع خیابان سلمان و شهیدان بخشی به عنوان پروژه دیگر سیزدهمین هفته اجرای طرح چلچراغ توسعه را یادآور شد و بیان کرد: اعتبار صرف شده برای آزادسازی و اجرای میدان و سردیس حدود 7 میلیارد ریال بوده است.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات