برای تسریع در اجرای پروژه زیرگذر خود را مکلف به همراهی می‌دانیم

برای تسریع در اجرای پروژه زیرگذر خود را مکلف به همراهی می‌دانیم

سرهنگ علی پورکاوه در دیدار با شهردار کاشان، شهرداری و نیروی انتظامی را دارای مأموریت‌های مشترک‌ دانست و گفت: انصافا تعامل و همکاری میان این دو مجموعه با وجود تمام فراز و فرودها و مشکلات و مسائل، خوب و رو به رشد بوده است.

وی، با تقدیر از نگاه شهردار کاشان در زمینه انسجام و تعامل عنوان کرد: حتی برخی اختلاف نظرها ناشی از نزدیکی و دغدغه مشترک برای هدف مشخص است و هیچ‌گاه به معنای تقابل نیست.
فرمانده انتظامی کاشان، یکی از دستاوردهای تعامل نیروی انتظامی و دستگاه‌هایی مانند شهرداری را افزایش حس رضایت و امنیت عمومی ذکر و تصریح کرد: این امر که نهادهای شهر در کنار یکدیگر برای حل مشکل نقش‌آفرینی می‌کنند موجب آرامش و امنیت ذهنی شهروندان می‌شود.

پورکاوه به موضوع بزرگ‌ترین پروژه ترافیکی شهر و دست‌یابی به توافق نیز اشاره و بیان کرد: زمانی که به صورت قطعی تصمیم به اجرای این پروژه شد، برای تسریع در انجام هر چه بهتر آن خود را مکلف به همراهی می‌دانیم. ◽️وی، با بیان اینکه تمام دارایی و سرمایه متعلق به مردم است بنابراین نباید منافع متعلق به مردم تضییع شود تصریح کرد: وقتی برای اجرای پروژه اجماع حاصل شد، همه باید در این مسیر همراه باشند.
لینک اصل خبر در سایت شهرداری کاشان

  منبع خبر

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان

  شهرداری کاشان یک شهرداری در شهر کاشان می باشد

   نظرات