رییس شورای اسلامی شهر لار در دیدار فرماندهی نیروی انتظامی لارستان: عملکرد خوب نیروی انتظامی باعث افزایش اعتماد مردم نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است

رییس شورای اسلامی شهر لار در دیدار فرماندهی نیروی انتظامی لارستان: عملکرد خوب نیروی انتظامی باعث افزایش اعتماد مردم نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است

همزمان با هفته نیروی انتظامی، محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، سید عبدالمهدی میرپور رییس شورای اسلامی شهر و اعضا شورا و عبدالرحیم مقیمی رییس شورای اسلامی شهرستان، با سرهنگ داوود امجدی فرماندهی نیروی انتظامی لارستان و سرهنگ خلیفه جانشین فرماندهی، دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، سید عبدالمهدی میرپور رئیس شورای اسلامی شهر لار ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، گفت: نیروی انتظامی در عرصه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، امنیت و حفظ نظم در سراسر کشور عملکرد بسیار خوبی داشته است و این عملکرد باعث شده اعتماد مردم نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیشتر شود.

رییس شورای اسلامی شهر لار به خدمات مختلف نیروی انتظامی در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و پیشگیری از جرم اشاره کرد و افزود: مسلماً با گسترش تکنولوژی در سطح جامعه و در سطح دنیا، جرایم نیز پیچیده تر خواهد بود که نیروی انتظامی در حوزه پلیس فتا وظیفه سنگینی بر عهده دارد.

میرپور با اشاره به اینکه، برابر آمارهای موجود، پلیس فتا عملکرد خوبی را در سطح شهر، استان و کشور داشته و با مهارت های خاص و با امکانات موجود از وقوع بسیاری از جرایم پیشگیری نموده است، افزود: اما با توجه دغدغه خانواده ها در بحث فضای مجازی به ویژه اینستاگرام که کنترل آن به تنهایی از عهده خانواده ها برنمی آید، پلیس فتا در این حوزه بیشتر باید تقویت شود که مسلما نیروی انتظامی به خوبی این وظیفه مهم را می تواند انجام دهد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به دو پیشنهاد اشاره کرد.

پیشنهاد اول رییس شورای اسلامی شهر لار این بود که اگر پلیس بخواهد در زمینه آگاهی شهروندان اقدام به انتشار پیام و هشدارهای پلیسی از طریق فضاهای تبلیغاتی نماید، شهرداری و شورای اسلامی شهر آمادگی خود را در این زمبنه اعلام می کند.

تقدیر از افسران نمونه، گزارش عملکرد نیروی انتظامی در برنامه‌ها و جشنواره‌های برگزار شده در سطح شهر از طرف شهرداری و شورا از دیگر پیشنهاد رییس جوان شورای اسلامی شهر لار بود که این کار بازتاب بسیار خوبی هم خواهد داشت.

سید عبدالمهدی میرپور در پایان سخنان خود بر تعامل و همکاری خوب مجموعه شهرداری و شورای شهر با مجموعه نیروی انتظامی به ویژه پلیس راهور تاکید کرد.

در ادامه این دیدار، محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار هم ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد بسیار خوب نیروی انتظامی در مجموعه شهرستان، گفت: این نیروهای پرتلاش با اقتدار در برابر اخلال گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه بر ریشه های ظلم و فساد می کوبند تا ارمغان آور آرامش وعدالت باشند.

شهردار لار تصریح کرد: امنیت، اعتماد، سلامت، پویایی و نشاط ثمره ی حضور نیروی انتظامی درجامعه است.

عبدالرحیم مقیمی رئیس شورای اسلامی شهرستان هم در این دیدار به عزت آفرینی شهدای نیروی انتظامی منطقه لارستان اشاره کرد و گفت: هر جا پادگان نیروی انتظامی و ستاد نیروی انتظامی است آنجا خود جبهه جنگ است و هیچ تفاوتی ندارد.

مقیمی گفت: همان جهاد و شهادتی که در جنگ بوده امروز در شهر وجود دارد و همان لباس مقدسی که رزمندگان به تن داشته اند امروز با همان شکل و فرم حماسه سازان نیروی انتظامی به تن دارند.

عبداله محبی، رحیم بیژنی و عشرت جهاندیده؛ اعضای شورای اسلامی شهر لار هم از عملکرد ارزنده پلیس در سطح جامعه سخن گفتند.

سپس سرهنگ داوود امجدی فرمانده نیروی انتظامی لارستان ضمن تشکر از حضور شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لار، گزارشی از عملکرد پلیس در سطح منطقه ارائه کرد.

در پایان این دیدار، سیدعبدالمهدی میرپور لوح سپاس شهردار و شورای اسلامی شهر لار را به فرماندهی نیروی انتظامی لارستان اهدا کرد.

لینک اصل خبر در سایت شهرداری لار

    منبع خبر

    شهرداری لار

    شهرداری لار یک شهرداری در شهر لارستان می باشد

      نظرات