فرش قرمز زیر پای سرمایه گذاران در قزوین

فرش قرمز زیر پای سرمایه گذاران در قزوین


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر قزوین؛ این جمله را عباسعلی مدیح یکی از نامزدهای تصدی پست شهرداری قزوین با حضور در جلسه علنی شورای اسلامی شهر قزوین و در تبیین برنامه های خود بیان کرد.

وی در ابتدای سخنانش با بیان این مطلب که غنای فرهنگی و تاریخی شهر قزوین بر کسی پوشیده نیست، به هویت تاریخی و غنای فرهنگی شهر قزوین اشاره کرد و گفت: این شهر دارای بزرگان زیادی است و معتقد هستم بخشی از معماری اسلامی و ایرانی اصفهان امروز، برگرفته از شهر قزوین است.

مدیح خاطرنشان کرد: میثاق نامه بین شهرداری و شورای شهر همان بودجه و برنامه همان شوراست؛ بنابراین در کنار اعضای شورا باید برنامه ریزی و اقدام شود.

این نامزد پست شهرداری قزوین در خصوص سرمایه گذاری در شهر قزوین، بر لزوم حمایت از سرمایه گذاران تأکید کرد.

وی در ادامه در پاسخ به سوالی در مورد راهکارهای رفع مشکل بدهی شهرداری به بانک شهر، بر ضرورت حل سریع این مشکل تاکید و بیان کرد: می توان با تهاتر و یا برگرداندن سهام بانک شهر، نسبت به رفع هر چه سریع تر این مشکل اقدام کرد.

نامزد تصدی پست شهرداری قزوین، در ادامه پیرامون اهمیت ارتباطات کشوری در جذب حداکثری اعتبارات برای شهر قزوین گفت: استفاده از این ظرفیت برای رونق شهر از اهمیت زیادی برخوردار است و همواره تمام تلاش خود را برای استفاده حداکثری از این ظرفیت به کار بسته ام.

مدیح در خصوص میزان اشراف بر بافت های تاریخی شهر قزوین با توجه به غیربومی بودن گفت: می توان از توانمندی اعضای شورا و مشورت آنها در شناخت بیشتر شهر و حل مسایل آن کمک گرفت و معتقد هستم در راستای این موضوع با توجه به نزدیکی فرهنگی و تاریخی شهرهای قزوین و یزد می توانم اقدامات مفید و موثری در قزوین انجام دهم.

وی در ادامه، حفظ آثار تاریخی و رونق صنعت گردشگری و حفظ باغستان سنتی را از اولویتهای کاری خود در قزوین عنوان کرد.

مدیح همچنین حفظ و نگهداری بافت تاریخی شهر قزوین را به صورت ویژه از دیگر برنامه های کاری خود در شهر قزوین یاد کرد.

گفتنی است، مدیح دارای دکترای جغرافیا و توسعه توریسم و دانشجوی فوق دکترای مردم شناسی ایران است و علاوه بر عضویت در شورای اسلامی، سابقه شهرداری شهرهای نیشابور و بیرجند در کارنامه وی دیده می شود؛ مدیح در حال حاضر مدیر تعاون و رفاه شهرداری تهران است.
/پایان پیام/

لینک اصل خبر در سایت شورای شهر قزوین

    منبع خبر

    شورای شهر قزوین

    شورای شهر قزوین یک شورای شهر در شهر قزوین می باشد

      نظرات