به مناسبت هفته دامپزشكی انجام شد : دیدار مهندس مهدلو شهردار زرند با رئیس شبكه دامپزشكی شهرستان زرند

به مناسبت هفته دامپزشكی انجام شد : دیدار مهندس مهدلو شهردار زرند با رئیس شبكه دامپزشكی شهرستان زرند

به مناسبت هفته دامپزشکی انجام شد :

دیدار مهندس مهدلو شهردار زرند با رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان زرند

همزمان با 14مهرماه روز ملی دامپزشکی مهندس مهدلو شهردار زرند بهمراه رضا یزدانپناه معاون خدمات شهری و احمد زمانی مدیر حراست شهرداری با دکتر لطف علی پور رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان زرند دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس مهدلو شهردار زرند در این دیدار ضمن تبریک هفته دامپزشکی اززحمات دامپزشکی که نقش اساسی در پیشگیری و کنترل بیماری ها و بهداشت سلامت جامعه دارند قدردانی نمود.

شهردار زرند بااعلام آمادگی خود برای همکاری و حمایت همه جانبه از دامپزشکی، در راستای پیشبرد اهداف بهداشتی گفت: با تلاش و پشتکار نیروهای این مجموعه شاهد کاهش مشکلات در زمینه دام و طیور و بیماریهای مشترک بین انسان و دام می باشیم .

وی به ارتباط مستقیم شهرداری و دامپزشکی با سلامت شهروندان اشاره کرد و افزود:شهرداری تمام سعی و تلاش خود را برای بالابردن ضریب امنیتی و بهداشتی شهروندان بکار خواهد بست و امیدواریم در این راه بتوانیم خادم خوبی برای شهروندان باشیم .

وی گفت: دامپزشكان به عنوان انسان هاي بي ادعا و گمنام می مانند که برای حفظ و صیانت ازسلامت جامعه در صف اول مبارزه با بيماري هاي مشترك بين انسان و حيوان هستند.

دکتر لطف علیپور رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان زرند نیز از حضور شهردار و همراهان تقدیر و به افزایش نظارتهای اداره دامپزشکی در سطح شهر و روستاها اشاره کرد و افزود:بالابردن امنیت غذائی شهروندان از مهمترین برنامه این اداره در حوزه سلامت شهروندان می باشد .

رئیس شبکه دامپزشکی از خدمات شهرداری در کشتارگاه این شهر نیز تقدیر کرد و با اعلام اینکه زرند از اولین شهرهای دارای اتاق پیش سرد در استان می باشد گفت:فعالیتهای انجام شده در کشتارگاه توانسته است بخش عظیمی از مشکلات این اداره را برطرف نماید .

شایان ذکر است شهردار زرند با اهداء لوح و شاخ گل از زحمات رئیس دامپزشکی و هماران ایشان تجلیل کرد .

لینک اصل خبر در سایت شهرداری زرند

    منبع خبر

    شهرداری زرند

    شهرداری زرند یک شهرداری در شهر زرند می باشد

      نظرات