نصب تجهیزات کاهنده مصرف آب در مدارس، مساجد و اماکن عمومی شهر آبادان

نصب تجهیزات کاهنده مصرف آب در مدارس، مساجد و اماکن عمومی شهر آبادان

مدیر اداره آب و فاضلاب آبادان از نصب ابزار و تجهیزات کاهنده مصرف آب در مدارس، مساجد و اماکن عمومی شهر آبادان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا خوزستان، علیرضا خلیلی نیا استفاده از تجهیزات کاهنده مصرف و اصلاح تأسیسات و تجهیزات ساختمان‌ها را از جمله موثرترین روش‌ها برای مدیریت مصرف آب عنوان کرد و تهیه، تولید و توزیع اقلام فرهنگی و آموزشی در جهت آگاه سازی دانش‌آموزان و شهروندان برای رعایت الگوی مصرف صحیح آب را از جمله اهداف این طرح دانست.

وی اجرای این امر را از دیگر اقداماتی خواند که اداره آبفا به منظور آشنایی بیشتر مردم در جهت ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب انجام داده است.

خلیلی نیا در ادامه در خصوص مدیریت مصرف بهینه آب که در راستای آشنایی شهروندان با مصرف بهینه آب است، افزود: با توجه به اهمیت تداوم آموزش و فرهنگ سازی در خصوص اصلاح مصرف آب و تبیین راهکارهای صحیح مصرف آب در بین کودکان، خانواده‌ها و مشترکین گرامی این اداره امسال نیز مانند سال‌های قبل نسبت به نصب ابزارآلات کاهنده مصرف آب در مدارس و مساجد سطح شهر آبادان از جمله شیرهای کم مصرف، مخصوص صرفه جویی در مصرف آب اقدام کرد.

مدیر امور آبفا آبادان خاطرنشان کرد: در این طرح بیش از 400 شیر کم مصرف در مدارس و مساجد شهر نصب شد.

خلیلی نیا با اشاره به اینکه نصب ابزار و تجهیزات کاهنده توسط اداره متبوعش در اماکن عمومی شهر آبادان در دست انجام است، یادآور شد: اداره آبفا این شهر در سال‌های گذشته نیز شیرآلات کاهنده و همچنین ابزارآلات کاهنده مصرف آب را در بین مدارس، مساجد و اماکن عمومی شهر آبادان نصب کرده است.

تنظیم: راشین نجارپور

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان

  شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان

  شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان یک شرکت در شهر اهواز می باشد

   نظرات