گزارش تصویری عملکرد شرکت آبفار کردستان در هفته دفاع مقدس

گزارش تصویری عملکرد شرکت آبفار کردستان در هفته دفاع مقدس

هفته دفاع مقدس یاد آور دلاوریها و جانفشانی های انسانهای بزرگی است که برای دفاع از تمامیت ارضی کشور عزیز ایران  هشت سال تمام با نثار جان و مال و آسایش خود از هیچ گونه ایثاری دریغ نکردند .

مهندس صدیق محمد زاده رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت آبفار کردستان با اشاره به اهمیت بزرگداشت سالهای ایثار و شهادت و انتقال پیام شهدا و ایثارگران به نسل حاضر تقویت روحیه غیرت و شهامت را از بزرگترین نیاز های نسل امروز دانست و گفت : ایران سرزمین حسین فهمیده ها و باکری ها و همت هاست فرزندان این سرزمین باید بدانند خون رنگین شهدا و جانفشانی هاو دلاوریها ی رزمندگان ، ایثارگران اسرا و جانبازان 8 سال دفاع مقدس بود که امنیت و اقدار امروز میهن اسلامی را به رخ جهانیان میکشد .

محمد زاده همچنین افزود امروز در شرایط بسیار دشواری قرار داریم که دشمنان شکست خورده ی این سرزمین از انواع ترفند ها برای تخریب هویت فرهنگی این سرزمین استفاده میکنند وظیفه داریم با یاد آوری دلاوری ها و رشادت های ملت ایران به طور اعم و رزمندگان و ایثارگران به طور اخص پیام شهدا و امام شهدا رابه نسل امروز انتقال دهیم .

در ادامه اهم اقدامات صورت گرفته در ایام هفته بزرگداشت دفاع مقدس در قالب تصویر آمده است :

عطر افشانی مزار شهدا

شرکت در مراسم بزرگداشت شهید اسماعیل حمه گلانی روستای نشور
دیدار با خانواده  همکاران ایثارگر
برپایی نمایشگاه عکس دفاع مقدس با عنوان جاودانه ها در شرکت آبفار

در خلال نمایشگاه با برپایی ایستگاه صلواتی و پخش آهنگهای و نواهای زمان دفاع مقدس فضای معنوی آن روزگار باز آفرینی شد.سنگر بندی نمادین در درب شرکت

حضور در اردوی جهادی میز خدمت به مناسبت هفته دفاع مقدس در روستاهای سطح استان

لینک اصل خبر در سایت شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان

  منبع خبر

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان

  شرکت آب و فاضلاب روستایی استان کردستان یک شرکت در شهر سنندج می باشد

   نظرات